• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 0°

Açılışa Hopa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet İskender, İlçe Gençlik Spor Müdürü M.Zafer YAZICI, Karate Hocası ve Antrenörü Kemal KILIÇ, Eski Tekvando Hakemi ve Voleybol Antrenörü Levent YAZICI, Siyasi Parti Üyeleri ve Sporcuların Katıldı.

KARATE KURSU AÇILDI 

   Hopa’nın Orta Hopa Mahallesinde eski emre düğün salonu binasında Karate Kursu Salonu Açılışı yapıldı. Batuhan PAKYILDIZ Hocalığında Karate Kursu verilecek. 4 aylık sürelerde Kuşak yükseltme sınavları Yapılarak Hopa da Karate Sporuna sporcu yetiştirilecek.

   Açılışa Hopa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet İskender, İlçe Gençlik Spor Müdürü M.Zafer YAZICI, Karate Hocası ve Antrenörü Kemal KILIÇ, Voleybol Antrenörü Levent YAZICI, Siyasi Parti Üyeleri ve Sporcuların Katıldı.   Batuhan PAKYILDIZ 2004 Yılında Hocası Kemal KILIÇ ’ın Desteğiyle Karate Sporuna Başladı.  İller Arası Karadeniz Bölgesi ve Türkiye Şampiyonaların da Dereceler Aldı. İki yıl önce Antrenör Olarak Spora devam etme kararı aldı. Karate (Shotokan) 2.Dan Siyah Kuşak Sahibidir.

   Batuhan PAKYILDIZ Yaptığı açıklamada Karate kursuna özellikle 10-17 yaş arasındaki gençlerin yoğun ilgisi olduğunu dile getiren PAKYILDIZ, “Karate Savunma Sporu olarak Gençleri disipline ettiğini, Sağlıklı bir vücudun yanı sıra, Sporda saygı, sevgi ve Ahlak gibi birçok konuda bilgi sahibi oluyor. Ruhsal ve Bedensel gelişimi olumlu yönde geliştirdiği için gençleri Kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmanın en güzel yolu olduğunu söyledi. Ayrıca bu sporu, büyüklere de yaymak istediğini söyledikten sonra Kısa bir gösteri yaptı. 

Haber : Yudum YURTSEVER


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1109 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın