• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 4°

Hopa Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresinden sonra bu defa da aynı gün Hopa Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel kurulu Hopa TSO konferans salonunda yapıldı. 3 adayın yarıştığı kongreye katılımda bekleneninzerinde ilgi görmesi gözlerden kaçmadı.

 
İsrafil Kotil yeniden başkan seçildi.


   Hopa Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresinden sonra bu defa da aynı gün Hopa Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel kurulu Hopa TSO konferans salonunda yapıldı. 3 adayın yarıştığı kongreye katılımda bekleneninzerinde ilgi görmesi gözlerden kaçmadı.

   Artvin Esnaf Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin'in de kongreye gelerek adaylara ve üyelere kongrenin hayırlı olması dileğinde bulundu. Kongre Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu yapılması ve ardından istiklal marşının okunması ile başladı. Kongre faaliyet raporu okundu. Başkan İsrafil Kotil  yaptığı  açılış konuşmasında görev süreleri içerisinde yaptıkları çalışmalar hakkında  bilgi verdi. İlçede korsan taksiciliğe karşı mücadele verdiklerini minibüs kooperatiflerine her konuda destek verdiklerini, oda üyesi şoför esnafının sorunlarını ilgili merciler nezdinde gündeme taşıyarak çözümü noktasında çaba sarfettiklerini, üst birlikleri ile her zaman sıcak diyaloğ kurduklarını ve kurmaya devam edeceklerini ifade etti.

   Kongrede faaliyet-mali-denetleme ve tahmini bütçe raporları okunarak kongreye katılan üyelerin oyları ile ibra edildi.

   Gündem gereği yapılan seçimlerde İsrafil Kotil, Mustafa Şeker ve Mehmet Genç’ten oluşan 3 ayrı liste yarıştı.574 üyesi bulunan odada kongrede 446 üye kullandı. İsrafil Kotil 222 oy alarak yeniden başkan seçilirken Mustafa Şeker 128 ve Mehmet Genç 93 oy aldı. 2 oy’da geçersiz sayıldı. Yeni Yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu: Mecit Civelek, Kadir Ustabaş, Şükrü Kalkan, Rahmi Çakır, Mustafa Azman ve Bayram Ali Parlak’dan oluştu. Denetleme kuruluna da Soner Anaç, Sezgin Tatar ve Bülent Başar seçildiler.
Haber: H.Akbaş
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
385 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın