• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 4°

Hopa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan genel kurulu Yeni Emre Düğün salonunda gerçekleştirildi. ,Artvin Esnaf Odaları birlik başkanı Demirhan Elçin, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yaşar Uzuner,

   Hopa  Esnaf  ve  Sanatkarlar  Odası Olağan genel kurulu Yeni Emre Düğün salonunda gerçekleştirildi. ,Artvin Esnaf Odaları birlik başkanı Demirhan Elçin, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yaşar Uzuner, Siyasi partilerin başkan ve yönetim kurulu  üyeleri ile oda uyeleri kongreye katıldılar.

   Kongreye Başkan Osman Küçükali'nin yanısıra Yaşar Gülcihan iki ayrı liste ile katıldı.İlçede bir Aydan fazla süre renkli seçim çalışmaları yapan 2 adayda neredeyse kapısını çalmadıkları esnaf bırakmadılar.
Divan Başkanlığını Artvin Esnaf Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin'in yaptığı kongre saygı duruşu yapılmasının ardından İstiklal marşının okunması ile başladı. Daha sonra faaliyet-mali-denetleme ve tahmini bütçe raporları okunarak kongreye katılan üyelerin oyları ile ibra edildi.

   Kongrede gündem gereği yapılan seçimlerde yaşanan heyecan kongreye ayrı bir coşku yaşattı. 954 üyesi bulunan odada genel kurulda 740 üye oy kullandı. Kongede kullanılan oyların 485’ini  Osman Küçükali alırken Yaşar Gülcihan’da 253 oyda kaldı.Kullanılan 2 oyda geçersiz sayıldı. Osman Küçükalinin listesinde Yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu: Yaşar Altınkaya, Gürsel Korkmaz, Ethem Akyüz, Nükhet Topaloğlu, Nihat Karabulut ve Yavuz Şiviloğlu’dan oluşurken Denetleme Kuruluna da Fatma Külünk, Çiğdem Özşahin ve Birol Uzun seçildiler.

   Kongre sonrası bir teşekkür değerlendirmesi yapan Osman Küçükali “kongremiz göstermiştirki, kongre sonunda kazanan Hopa Esnaf ve Sanatkarlar Odası olmuştur. Kongreye katılarak bizlere güvenleri esirgemeyen , tarafmıza oy veren veya vermeyen bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bizi bu dönemde zor bir süreç bekliyor. Hopamızın önemini, sorunlarını ve gelecekte yapılması gerekenler noktasında diğer tüm dost oda ve derneklerimizle elimizi taşın altına sokarak çalışmalarımıza  ara vermeden devam edeceğiz. Tekrar bu seçim sonuçları Hopa'mıza ve Esnaf dostlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
303 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın