• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 5°

Hopa Pakyıldız Karate Salonunda gerçekleştirilen ve yaklaşık 45 Sporcunun katıldığı sınava Uluslararası Hakem 6. Dan Milli Antrenör Kemal KILIÇ, Karate Antrenörü 2.Dan Batuhan PAKYILDIZ, Gözetmen, Taekwondo hakemi ve Voleybol Antrenörü Levent YAZI

   Hopa Pakyıldız Karate Salonunda  gerçekleştirilen ve yaklaşık 45 Sporcunun katıldığı sınava Uluslararası Hakem 6. Dan  Milli Antrenör Kemal KILIÇ, Karate Antrenörü 2.Dan Batuhan PAKYILDIZ,Gözetmen, Voleybol Antrenörü Levent YAZICI, Karate Bölge Hakemi 1. Dan Karate Sporcusu Ayşe PAKYILDIZ, 1.Dan Karate Sporcusu ve Öğretmen Yalçın KÖKSAL, 1. Dan Karate Sporcusu Volkan BEŞLİ katıldı.

   Sınavın Ardından, Antrenör kemal KILIÇ yaptığı konuşmada; “Karate ekibi olarak 2018 yılı ilk dönem kuşak terfi sınavımızı 45 sporcumuz ile tamamladık. Çok güzel bir eğitim dönemi başlangıcı oldu. Başta öğrencilerime ve velilere desteklerinden ötürü teşekkür eder sporcularıma başarılarının devamını dilerim. Bu sene yapılacak karate federasyonumuzun düzenleyeceği birçok yarışmalara, katılacak öğrencilerimize, sıkı bir çalışma ile hazırlayacaklarının bilgisini de veriyorum.

   Bu yarışmalarda velilerimizin karate sporunu hakkındaki olumsuz düşüncelerini değiştirdik. Karate sporunun dövüş, kavga olmadığını, Çocukları fiziksel ve psikolojik olarak hayata hazırladığını, kararlı,kendinden emin, ve sağlıklı gençler olarak ülkemize başarılı bireyler olarak yetiştiklerini görmelerini sağladık. Bizden desteklerini esirgemeyen tüm karate severlere teşekkür ederiz” dedi.

   Hopa da bir ilki gerçekleştiren ve Karate salonunu açan Karate antrenörü Batuhan PAKYILDIZ, da yaptığı açıklamada, karate sporunun önemine değinerek, gençlerin spor ile zaman geçirerek kendilerini sporla geliştirdiklerini söyledi. Her geçen gün Hopa da karate sporunun çığ gibi büyüdüğünü ve gençlere sporu karateyi sevdirmek için çalıştıklarını ifade etti. Törende, konuşmaların ardından sporculara  Antrenörleri tarafından Belgeleri verildi.
 Haber : Yudum YURTSEVEN


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
562 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın