• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 0°

İkinci kez düzenlenen ‘Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın jürisi finalistler arasından en genç isimleri kral ve kraliçe olarak seçti. Oyunculuk için ümit vaad eden Anadolu Lisesi öğrencisi 18 yaşındaki Hopalı Can Altıntaş ‘Kral’,

Daha Önce İdol Of Models yarışmasında 3. Runner Up Tacını almaya hak kazanan Kıraliçemiz Merve ALTINTAŞ'ın Ardından Şimdi de Amcasının Oğlu Canda  Sinema Kralı oldu.

     Hopanın Çamlı Köy Nüfusuna Kayıtlı, İldeniz ALTINTAŞ'IN Olu Can ALTUNTAŞ Bu yıl ki Sinemanın Kıralı Yarışmasında Birinci oldu.    

   İkinci kez düzenlenen ‘Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’nın jürisi finalistler arasından en genç isimleri kral ve kraliçe olarak seçti. Oyunculuk için ümit vaad eden Anadolu Lisesi öğrencisi 18 yaşındaki Hopalı Can Altıntaş ‘Kral’, 20 yaşındaki Aslı Can ise ‘Kraliçe’ unvanını aldı.

   70’li yılların efsane dergileri Ses ve Hayat tarafından düzenlenen, sinemanın kral ve kraliçesini seçerek Yeşilçam’a pek çok oyuncu kazandıran ‘Artiz Yarışması’ günümüzde ‘Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması’ olarak iki yıldır düzenleniyor. Sinema ve dizi sektörüne yeni yüzler kazandırmayı amaçlayan yarışmanın finali Wow İstanbul Hotel & Convention Center’da gerçekleştirildi.
  Bu yıl ki yarışma, ülkemizin zorunlu olarak başlattığı Afrin Harekatı nedeniyle Türk Kızılayı ve Engelsiz Yaşam Vakfı’nın işbirliğiyle ‘Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit ve Dul Yetimleri Derneği’ yararına Bonne Vie dergisi, Vizyon Production ve Bonart Ajans tarafından, Film-San Vakfı’nın manevi katkılarıyla düzenlendi. Gecenin sunuculuklarını ise Ayça Kuru ve Volkan Severcan üstlendi.

Haber: Yudum YURTSEVEN
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
2862 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın