• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 0°

Hopa'nın Yetiştirdiği Voleybolcuların başında gelen Hakkı ÇAPKINOĞLU, Mezun Olduğu Yavuz Selim Ortaokulunu ziyaret etti. 20.04.2018 Cuma günü Yavuz Selim Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Tayfun URAL’ın misafiri olarak gelen ÇAPKINOĞLU, Öğrencilerle

   Hopa'nın Yetiştirdiği Voleybolcuların başında gelen Hakkı ÇAPKINOĞLU, Mezun Olduğu Yavuz Selim Ortaokulunu ziyaret etti. 20.04.2018 Cuma günü Yavuz Selim Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Tayfun URAL’ın misafiri olarak gelen ÇAPKINOĞLU, Öğrencilerle Spordaki Başarısı hakkında söyleşi yaptı.

  Hakkı ÇAĞKINOĞLU Yavuz Selim Ortaokulundan Mezun Olduktan sonra Sporda başarılı olmak için yaptığı çalışmalardan, Voleybol Sporunun Hayatında ki yerinden ve Spor ile Eğitim arasındaki bağlantı konularında öğrencilere bilgi verdi.

   Öğrencilerin yoğun ilgisi, Milli Voleybolcuyu sıkıştırsa da, ilgiden memnun kalan ÇAPKINOĞU Öğrencilerin bütün sorularına tek tek cevap verdi. Öğrencilere Hayallerinizin peşinden koşmalarını, Vazgeçmemelerini, çok çalışarak başarıyı yakalayabileceklerini öğütleyen çapkın oğlu, Başarının sırrının çalışmak olduğunu dile getirdi. Söyleşi sonrası öğrencilerle birlikte toplu fotoğraf çekildiler.

   1990 Yılında doğan Voleybol Orta oyuncusu Hakkı ÇAPKINOĞLU 2 metre ‘nin üzerinde bir sporcu. 2010 Gençler ligi 2.liği, 2009 Gençler Türkiye 3.lüğü, 2008 Gençler Türkiye Şampiyonluğu yer almıştır. Arkas Spor Kulübü ve halen Halk Bankası voleybol takımında oynayan Hakkı ÇAPKINOĞLU 2015 ve 2016 yıllarında “En İyi Voleybol Oyuncusu” ödülünü almıştı. 60’şın üzerinde milli formayı giymiş ve Oynadığı Takımların başarılarında da büyük pay sahibidir. Türkiye Şampiyonlukları ve Avrupa Şampiyonlukların da emeği bulunmaktadır.  vardır.

Haber & Fotoğraf : "Öykü Sıla YAZICI"
 

 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
858 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın