• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 0°

Hopa da Ticaret Odasının ve Medikal Park Trabzon Hastanesinin Desteğiyle düzenlenen Sağlık Söyleşisine Hopa’nın Efsane Doktoru Egemen ARIKAN ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Saim Furkan SARICI katıldı.     Hopa da Ticaret Odasının ve Medikal Park Trabzon Hastanesinin Desteğiyle düzenlenen Sağlık Söyleşisine Hopa’nın Efsane Doktoru Egemen ARIKAN ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Saim Furkan SARICI katıldı.

   Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Atatürk Konferans Salonunda düzenlenen Söyleşide, Dr Arıkan Hopa yaşadığı sürece başından geçen olayları anlatarak açılışı yaptı. Söyleşiye gelen her seyircide tek tek Dr. Egemen ARIKAN ile görüştü, özlem giderdi.

   Ardından Tıbbi Onkoloji Uzman Dr. Saim Furkan SARICI Meme kanseri ile ilgili bilgiler verdi. Hopalı katılımcıların sorularına da tek tek cevap verdi.

   Meme kanserinin her 8 kadın da birinde görüldüğünü, meme kanserinin oluşumunun uzun sürdüğü için erken teşhis şansının çok olduğu, ailesinde bu hastalıktan olanların 20 yaşından sonra diğerlerinin de 30 yaşından sonra düzenli kontrollerin yapılması gerektiğini dile getirdi. Ayrıca Meme Kanseri tedavisi en yüksek olan kanser çeşidi olduğunu, yeni tedavi yöntemlerinin de daha konforlu hale geldiğini söyleyen Dr. SARICI Tüm sorulara da cevap verdi.
   Uzm. Dr. Saim Furkan SARICI Hacettepe  Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 1981 Malatya Doğumlu, Meme kanseri Üzerine Araştırmaları yapmış, Tıbbi Onkoloji Uzmanı, Halen Medikal Park Trabzon Yıldızlı Hastanesin de Çalışmaktadır. 

   Egemen ARIKAN Mersinde Doğumlu İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Mezunudur. 30 yıldır doktor olarak hizmet vermektedir.17 Yıl Hopa Devlet Hastanesinde Görev yaptıktan sonra Akçaabat Devlet Hastanesinde emekli olmuş, halen Medikal Park Trabzon Yıldızlı Hastanesinde görev yapmaktadır.

Haber : Yudum YURTSEVER Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
136 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın