• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 0°

Hopa Festival Alanı Kazım Koyuncu Sahnesinde Ramazanın 3 Akşamı 18 Mayıs Cuma Günü Sahneye İlk Olarak Solistleri Öykü Sıla YAZICI ve Sevda YILDIZ Olan Grup SOLES Halk Müziği İle Açılışı Yapacak. Ardından Aydoğan Can YILMAZ Sahne Alacak, Hopanın Güzel

   Hopa Kaymakamlığının izni ile Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Muhtarlar Derneği Hopa Şubesi ve Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği ile birlikte 18 mayıs Cuma İftardan Sonra Hopa Festival Alanı Kazım Koyuncu Sahnesinde Yardım Konseri Düzenlenecektir.

   Hopa Festival Alanı Kazım Koyuncu Sahnesinde Ramazanın 3 Akşamı 18 Mayıs Cuma Günü Sahneye İlk Olarak Solistleri Öykü Sıla YAZICI ve Sevda YILDIZ Olan Grup SOLES Halk Müziği İle Açılışı Yapacak. Ardından Aydoğan Can YILMAZ Sahne Alacak, Hopanın Güzel Yüzlü, Güzel Sesli Müzisyeni Elincan VAYİÇ ‘in Ardından Hopanın Yükselen Yıldızı Salih YILMAZ Hopalıları coşturacak. Son olarak da Artvinin Sevilen Sanatçısı Bayar ŞAHİN Sahneye çıkacak.
 
   Karadenizin Belası Kanser İlletinin memlekette yayılması, ve birçok ailenin aynı dertten sıkıntılar yaşadığı herkes tarafından bilinmektedir. Bilindiği gibi sadece Hopanın değil Türkiyenin sevilen Sanatçısı Kazım KOYUNCU’nun da aynı hastalıkla mücadelesini iyi bilen Hopalılar, Hopa da da bu sorunlarla cebelleşen birinin anne ve babası özürlü 3 kanserli çocuklarımızın tedavi süreçlerine destek vermek amacı düzenlenecek Yardım konseri için, Öğretmenlerden öğrencisine, Esnafından memuruna her kesimden bilet alarak destek vermeye çalışılıyor. Konser reklamını Belediye Anonsları, Afişler ve Yerel Basın aracılığı ile  Bilgilendirme Çalışmalarına başlandı.

   Bu Güzel Organizasyona Bilet Alarak, veya Biletleri Satarak destek veren Yöre halkına ve Maddi destek veren kuruluşlara, Bu Konserin Düzenlenmesinde Öncülük eden Hopa Kaymakamlığına ve Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Konser Altyapısında bir fiil çalışan Hopa Muhtarlar Derneği ve Hopa Fotoğraf & Sinema Amatörleri Derneğine Yerel Basın Olarak Teşekkür Ederiz.

Yardım Konserine Tüm yardım sever Müzik Dostlarını bekliyoruz.

Haber: © Yale

Afiş...:  © Yale
 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
736 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın