• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 4°

16. Hopa Uluslararası Kültür Sanat ve Deniz Festivali 1. gün etkinlikleri Atatürk anıtına Hopa Belediyesinin çiçekli çelenginin koyulması ile başladı. Atatürk anıtı önünde düzenlenen etkinliğe Kaymakam Abdurrezzak Canpolat,

   16. Hopa Uluslararası Kültür Sanat ve Deniz Festivali 1. gün etkinlikleri Atatürk anıtına Hopa Belediyesinin çiçekli çelenginin koyulması ile başladı. Atatürk anıtı önünde düzenlenen etkinliğe Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, Vali Yardımcısı Arif Oltulu, Belediye Başkan Vekili Belediye Başkan yardımcıs, Kurum müdürleri, TSO Yönetim Kurulu, Çeşitli kültür Dernekleri ve vatandaşlar katildi.
   Daha sonra Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından, Hopa Belediye Başkan yardımcımız Ahmet İskender, açılış konuşması yaparak Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan'ın açılış konuşması, okudu. Çelenk sunumu yöremizin halk oyunları, Kafkas ve Azerbaycan Halk Oyunları ekibi gösterileri ile sona erdi.
   Gündüz etkinlikleri programında yer alan tenis turnuvalarının başlaması için Hopa Kaymakamı Abdurezzak Canpolat, Artvin Vali Yardımcımız Arif Oltulu ile birlikte tenis oynadı. Bahar havasında başlayan 1. gün festival etkinlikleri öğleden sonra yöresel tatlar festival etkinliklerine katılanlara ikram edildi. Hopa HEM ve Akşam Sanat Okulu kursiyerleri tarafından hazırlanan ürünler de etkinlikleri takip edenlerin büyük ilgisini çekti.
   Festivalin ilk gün akşam etkinlikleri de Gayda ve Halk Dansları Gösterisi ardından Aydoğan Can. M. Nuri Naili, Salih Yılmaz, Adem Gümüşkaya sahne almaları ardından sona erecek.

Haber: H.Akbaş
Fotoğraf : © Yale


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
431 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın