• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 27° 16°

Hopa’nın genç kızı Ece Ceren TUZCİ Sezonun İlk Şampiyonası olan 23-24 Şubat 2019 da Mersin’de Milli Atlet Seyfi ALANYA ’nın Anısına 18. kez düzenlenen atmalar kupasında 16 yaş altı U16 Kızlar Disk armada Türkiye 2.si oldu.

TÜRKİYE 2. Sİ HOPADAN 

   Hopa’nın genç kızı Ece Ceren TUZCİ Sezonun İlk Şampiyonası olan 23-24 Şubat 2019 da Mersin’de Milli Atlet Seyfi ALANYA ’nın Anısına 18. kez düzenlenen atmalar kupasında 16 yaş altı U16 Kızlar Disk armada Türkiye 2.si oldu.

   Ece Ceren TUZCU İyi bir voleybol sporcusu olmasının yanında Beş ay önce başladığı Atletizm de ilk başarısı aldı. Yaşının küçük olması ve Atletizm’e yeni başlamış olması dolayısı ile kendinden büyük yarışmacılara rağmen 2. Olması gelecekte başarılı bir sporcu olacağının sinyalini vermektedir.

   Hopa Atletik Spor kulübünün Atletizm Milli Antrenörü Servet KURAL tarafından beş ay önce yetiştirmeye başladığı genç sporcu, ilk yarışmasında aldığı bu başarı sadece Antrenörünü değil tüm Hopa’yı sevindirdi.  Genç Kızımıza Gelecekte Başarılar dileriz.
  

   Atletizmde 2019 takviminin ulusal düzeyde açık sahadaki ilk yarışması olan Seyfi Alanya Atmalar Kupası, Mersin’de 23-24 Şubat tarihlerinde gerçekleşti 

   Mersin Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi’ndeki Seyfi Alanya Atmalar Kupası mücadelesi, yeni sezonun ilk açık saha müsabakasına sahne oldu. Atma branşlarında kış şampiyonası ve U18 Atmalar Ligi’nin ilk kademesi niteliğindeki organizasyonda 332 atlet yarıştı. KKTC ile birlikte 35 bölgeden gelen atıcıların yarıştığı kupada Ankara 33, Mersin bölgesi ise 32 atıcıyla başı çekiyor. Artvin Bölgesini de Hopa dan 3 atlet temsil edti.

Haber: Levent YAZICI 


804 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın