• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa da Cumhuriyetin ilan edilişinin 96. Yıl Kutlaması Etkinliğinde Hopa Atatürk Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Mehmet Nuri Naili nin Öğrencilerinden oluşturduğu Cumhuriyet Korosu Halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

    Hopa Belediyesi ve Kaymakamlığı Önündeki, Cumhuriyetin ilan edilişinin 96. Yıl Kutlaması Etkinliğinde Hopa Atatürk Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Mehmet Nuri Naili nin Öğrencilerinden oluşturduğu  Cumhuriyet Korosu Halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. 
 
   Uzun Yıllardır Okul Sezonunun son günlerinde Gelenekselleşen Nuri NAİLİ Öğrencilerinin Korosu, Bu kez Cumhuriyet Bayramı Münasebeti ile Halkın Sevdiği, birlik beraberlik türkülerinden oluşturulan muhteşem bir konser verdi. Müzik Öğretmeni M.Nuri NAİLİ de  bir Türkü ile koroya destek verdi. 

  Konsere Hopa Kaymakamı Abdurrezzak CANPOLAT, Hopa Belediye Başkanı. Taner EKMEKÇİ, Hopa Cumhuriyet Başsavcısı Erkan ÇÖREK, Hopa Milli Eğitim Müdürü Sezai AYDIN ve kurum amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Hopa Halkı ve Öğrencileri katıldı. 
 
  Konsere Marş ile başlayan koro, Hopa Atatürk Anadolu  Lisesi Öğrencisi Tuana DENİZKAYA Müzik eşliğinde Cumhuriyet şiiri okudu.
Yine okulun öğrencilerinden Sanem YILMAZ “Ah bir ataş ver” türküsü ile solo söylerken, koro türkülerinin ardından Müzik Öğretmeni Şef Mehmet Nuri NAİLİ de “Eğilmez başın gibi” türküsü ile solo söyledi.  Öğrenci korosu Türküler ile beraber Marşlar da söyleyerek halkın da koroya eşlik etmesini sağladı. Hopa halkı da coşku ile öğrencilerin korosuna eşlik etti. Son olarak Onuncu yıl marşını söyleyen koro öğrencileri Türk Bayrağı açınca Hopa halkı alkış tufanı ile cevap verdi.   

  Enstrümanları ile Bağlamada Özgür KARA, Gitarda Süleyman BAYKAN, Ritim Sazda Levent YAZICI koroya destek verdiler.


  Konserden sonra sahneye çıkan Hopa Kaymakamı Abdurrezzak CANPOLAT Hopa Halkının Bayramını kutladıktan sonra, Koro öğrencilerine, Müzisyenlere ve Şef Nuri NAİLİ’ye Teşekkür etti. 

  Koro Sonrası, protokol ve Hopa Halkı, Öğrencileri ve Şef Nuri NAİLİ yi Kutladı. Çiçek vererek Tebrik ettiler.
 
Haber: Yudum YURTSEVEN
Fotoğraflar: Hopa Kaymakamlığı ve Hopa Belediyesi
Video : İbrahim YAMAKALİOĞLU
 

 0


437 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın