• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Gençlik Merkezi Güzel Sanatlar Atölyesi Öğrencileri tarafından yapılan Şef Fatma AKSOY yönetimindeki Tasavvuf Musikisi Konseri İlgiyle İzlendi. Hopa Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen konsere, Hopa Gençlik Spor İlçe Müdürü, Hopa Gençlik

HOPA GENÇLİK MERKEZİNDEN TASAVVUF MUSİKİSİ KONSERİ

   Hopa Gençlik Merkezi Güzel Sanatlar Atölyesi Öğrencileri tarafından yapılan Şef Fatma AKSOY yönetimindeki Tasavvuf Musikisi Konseri İlgiyle İzlendi.  Hopa Gençlik Merkezi Spor Salonunda düzenlenen konsere, Hopa Gençlik Spor İlçe Müdürü, Hopa Gençlik Merkezi Müdürü, Kemalpaşa Gençlik Spor İlçe Müdürü, Hopa Gençlik Spor Kulübü Başkanı, Siyasi Parti Temsilcileri, Artvin, Rize, Arhavi, Kemalpaşa ve Hopalı müzik severler katıldı.  
    Korona salgını öncesi çalışmalarına başlayan, Hopa Gençlik Merkezi Sanat Atölyesi öğrencileri, Konserlerini Salgın nedeniyle verememişti. Şef Fatma AKSOY önceki öğrencileri ile yeni katılanları da ekleyerek kısa bir sürede Tasavvuf Musikisi Korosunu hazırladı.  Hummalı bir çalışmanın ardından 21 Mart 2022 Pazartesi Akşamı Hopa Gençlik Merkezi Spor Salonunda Tasavvuf Müziğinin sevilen parçalarından oluşan şarkılarla seyirci karşısına çıktılar. Halkın büyük ilgisi ile karşılaşan Koro Ayakta alkışlandı. Hopa Gençlik Merkezi Müdürü Özgür DEDE başarılarından ötürü Kurumu adına öğrencilere Çiçek Taktim etti. Çiçeği öğrencileri adına Şef Fatma AKSOY aldı. Konser sonrası halkın ilgisi fotoğraf çektirme ile devam etti. Resmî Kurumların çok ilgi göstermediği Konsere, Halkın ilgisi ve ayakta alkışlaması da geceye damgasını vurdu.

    Tasavvuf Musikisi eserlerini Hatasız icra eden Koro üyeleri ve Enstrüman çalan müzisyenler beraberce Yemeğe gidip eğlendiler. 

Haber: Yudum YURTSEVER
Fotoğraf: Gençlik Merkezi & Genlik Spor Kulübü175 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın