• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

ARHAVİ DEVLET HASTAHANESİ İNŞAATI FİİLEN BAŞLADI

   Arhavi’de yapılması uzun yıllardan beri beklenen Yeni Arhavi Devlet Hastanesi ile ilgili süreç hızla devam ediyor. İlçe için önemli yatırımlardan biri olan Yeni Arhavi Devlet Hastanesi için fiilen çalışmalara başlandı. Başlanan çalışmalarda ilk etapta Başhekimlik binasının yıkım çalışmalarının tamamlanacağı ve ardından bina inşaatına geçileceği bildirildi.

   Arhavi belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu tarafından, diğer birçok yatırımla birlikte Arhavi’ye kazandırılacağı duyurulan Yeni Arhavi Devlet Hastanesi projesi için, geçtiğimiz yıl proje çalışmaları yapılmış ve ihale sürecinin tamamlanmasının ardından yeni yıl itibari ile inşaat çalışmalarına geçileceği duyurulmuştu. Mevcut hastane arazisi üzerine yapılacak olan inşaat için zemin etüdü çalışması ise geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Mevcut hastane binasının yanında bulunan Başhekimlik binasının yıkımına başlanmak suretiyle, Yeni Arhavi Devlet Hastanesi için ilk kazma resmen vurulmuş, fiilen çalışmalara başlanmış oldu.

   Toplam 7.500 m2 lik bir alana sahip olacak Yeni Hastane binası mevcut hastane binasının 3 katı büyüklüğünde olacak. Yeni Arhavi devlet hastanesi konum itibariyle bölgede faaliyet gösterecek önemli hastanelerden biri olacak. Türkiye’nin birçok modern hastanesi ile boy ölçüşebilecek bir mimari ve donanıma sahip olacağı bildirilen Yeni Arhavi Devlet Hastanesi, acil servisten yoğun bakım ünitelerine, otoparkından, çevre düzenlemesine kadar birçok önemli birimi bünyesinde barındıracak.

Haber : Hayati AKBAŞ

Fotoğraflar2754 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın