• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 24° 8°

Artvin’in Hopa ilçesinde 30 kişinin istihdam edildiği “Hopa Titanic Eğlence Merkezi” hizmete açıldı

    Hopa İş Merkezi’nin en üst katında 1600 metrekarelik kapalı alana sahip olan eğlence merkezinin açılış kurdelesini Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, Arhavili sanatçı Cengiz Kurdoğlu ile eğlence merkezinin sahibi Osman Topaloğlu birlikte keserek hizmete açtı.

    Açılışta bir konuşma yapan Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, Hopa ilçesine böyle değerli bir yatırımı kazandırdığı için işletme sahibi Osman Topaloğlu’nu kutlayarak, merkezin başta Hopa’ya ve Artvin’e hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu. “Bu güzel yatırımın diğer yatırımcı iş adamlarına da örnek olmasını” dileyen Başkan Kasımoğlu, “bu tür yatırımların Hopa’ya kazandırılarak ilçenin daha da gelişeceğini” söyledi. 

     Cengiz Kurdoğlu, ‘‘Titanic Eğlence Merkezi’ni Hopa’ya kazandıran işletme sahibini tebrik ederek kutluyorum. Bir ailenin 24 saat boyunca hoşça vakit geçirebileceği ve gerçekten çok ayrı ayrı konsepte özellikleri olan mükemmel güzel bir tesis oluşturulmuş. Bu mekânda otururken gerçekten de merkezin ismiyle özdeşleşmiş Hopa Titanic’in 7 katında oturuyormuş gibi okyanusu seyrediyormuşuz gibi olmuş. İşletme sahibi tebrik ediyorum, ilçeye hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

    Açılışta bir konuşma yapan Hopa Eğlence Merkezi’nin sahibi Osman Topaloğlu, “Yaklaşık 2005 yılından beri planladığımız eğlence merkezini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Batum’un ve Gürcistan’ın bir cazibe merkezi haline gelmesiyle birlikte bizde Hopa ilçemizde böyle bir yatırımı hayata geçirmeye karar verdik. Bugünde açılışını yapıyoruz. Projemizi uygulamaya geçirmeden önce son iki ayımızı geceli ve gündüzlü zaman dilimi gözetmeksizin çalışarak ve Türkiye’nin 14 ilinde benzer yapılmış projeleri de inceleyerek geçirdik. Gerçekleştirdiğimiz proje aslında bir hizmet merkezidir. Benzerlerinden fazlasını gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Büyük şehirlerde olan sosyal alanların biraz cesaret ve azimle buralarda da gerçekleşeceğini  de kanıtlamış olduk.

      Projemizin yapım aşamasında sosyal alanları planlarken en iyi konforu sağlayacak şekilde merkezi klima sistemi, merkezi havalandırma sistemi, estetik, fonksiyon gibi faktörleri de göz önünde bulundurarak geceli gündüzlü çalışma sistemi ile 2 buçuk ay gibi kısa bir süre içinde projemizi uygulamaya geçirdik. Ön tarafta bulunan 500 metrekare kafeteryamızda hem aileler için hem de gençler için bilardo, air hokey, masa tenisi, satranç, okey gibi oyunların da oynanabileceği keyifli mekânlar oluşturduk. 400 kişi kapasiteli lokantamızda canlı müzik eşliğinde yemek yerken, çocuklarınız büyük şehirlerdeki gibi oyun salonlarını aratmayan oyun ve playstation salonlarımızda, internet kafemizde, çarpışan otomuzda, televizyon salonumuzda, 7 boyutlu sinemamızda eğlenceli zamanlar geçirebileceklerdir. Küçük çocuklarınızın siz yemek yerken, bakıcı kontrolünde güven içinde oynayabileceği top havuzundan, bebek arabasına kadar her şeyi sizler için düşündük. 20–25 küçük işletmeye tekabül eden 1600 metre kare kapalı alana kurulan bu yatırımımız, 30 kişiye istihdam sağlarken, sadece ilimizi kapsayan değil, çevre ve komşu ülkeyi de kapsayan bir yatırımdır. Tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi. 

    Açılış kurdelesinin kesilmesi ve yapılan konuşmaların ardından konuklara eğlence merkezi tanıtıldı ve ikramda bulunuldu

Haber : Hayati AKBAŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2808 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın