• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

www.hopam.com Yenilendi.

Hopam.com Yenilendi. Hic bir siyasi,Kurum,Kuruluş ve benzeri  bağı olmayan,  hopalı gençlerin oluşturduğu hopam.com yeni cehresiyle hizmete girdi.

Yıllardır hopa ve çevresindeki haberden, etkinliğe , Konserlerden  festivallere kadar birçok bilgiyi gurbetteki dostlarımıza iletti. Okul harçlıklarını biriktirerek yaptıkları site 2001 yılından beri sadece hopa'nın değil Doğu Karadenizin en çok girilen sitelerinden biri haline geldi.

Gurbetteki dostlarımızın sabah kalkar kalkmaz baktıkları site haline gelen Hopam.com yeni yüzüyle başarısına devam edeceği gibi birçok yeniliği de beraberinde getirecekleri görülüyor.  Hopam.com Artık Twitter de de takip edebilirsiniz.

Hopam.com Yeni tasarımı ile Katalog halinde yayınlanan haberleri ile bölge haberlerine daha kolay ulaşılabilir hale geldi. Videolar da yenilendi. Fotoğraf galerisi de düzenlenerek daha kullanışlı hale getirildi.

        Hopam.com takipçilerinin Hopam.com'u takip etmeleri, bilgilere kolay ulaşa bilmeleri için her tür yeniliğe, değişime hazır oldukları , bu siteyi de tamamen amatör ruhla yaptıkları, hiç bir ticari  ilişki olmadığı, sadece gönüllülük esasına göre çalıştıkları belli oluyor. Bu genç arkadaşlarımıza hopaya kazandırdıkları değer için tekrar teşekkür eder başarılarının diğer konularda da devam etmesini dileriz. 

Haber: © Yale8222 kez okundu

Yorumlar

hopam     10/11/2012 23:12

cox gozel manzaralardir
Misafir - afa