• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 28° 18°

GELECEĞİN HOPASINI İNŞA EDECEĞİM

   Hopalı iş adamı Nedim Koyuncu Titanik eğlence merkezinde iftar yemeği vererek AK Parti’den Hopa belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

       Mart 2014 yılında yapılacak olan Yerel seçimlere 8 ay kala, belediye başkanlıkları için aday adayları belli olmaya başladı.

     Hopa ilçesinde Belediye seçimlerinde aday olmak için yola çıkan İş adamı Nedim Koyuncu verdiği iftar yemeğinde AK Parti’den Hopa belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. Hopa Titanik Eğlence Merkezinde verilen iftar yemeğine çok sayıda davetli katıldı. Basının da yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeği sonrasında konuşma yapan Nedim Koyuncu “Hopa’yı çok seviyorum, memleketime hizmet etmek beni her zaman mutlu etmiştir.     

    

        Hopa’nın önemli bir konumu var, ilçemizi daha ilerilere taşımak için aday adayı oldum. Eğer partim de uygun görürse aday olduktan sonra Hopa için yapacağım çalışmaları ve projelerimi açıklayacağım. AK Parti Türkiye’nin partisidir, bende AK partiden aday olarak ilçemizde hizmet anlamında ve daha iyi kalkınması için çaba harcayacağım. Hopa’nın gelişmesi ve büyümesi gerekmektedir. Birçok mimar arkadaşımla birlikte yeniden ve daha güzel bir Hopa için kolları sıvadık, çalışmaları başlattık.

    Bu mübarek ramazan akşamında sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşayarak iftarımızı açtık. İftar yemeğimize katılmalarından ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

     Hopa için, Hopa’ya hizmet için, Hopa’nın geleceği için, büyük Hopa için ben varım diyorum. İnşallah partim beni uygun görür adaylığım onaylanırsa sizlere büyük projelerimi açıklayacağım. Hep beraber gönül gönüle, elele vererek geleceğin Hopa’sını inşa edeceğiz,” dedi.

Haber:  Turan ŞENTÜRK
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   4496 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın