• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

HOPA’DA AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLAMALARI DEVAM EDİYORI

 Türkiye genelinde 81 il ve ilçede kutlanacak olan “Amatör Spor Haftası” kutlamaları Hopa’da 8 farklı branş da yapılacak sportif yarışma ve etkinliklerle devam ediyor.

   Spor Genel Müdürlüğü tarafından 13 - 19 Ekim 2014 tarihleri arasında 81 ilde eş zamanlı yapılan “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri Hopa’da festival alanında düzenlenen açılış töreni ve ardından yapılan Kortej yürüyüşü ile başlamıştı.
   13 Ekim 2014 tarihinde başlayan “ Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında Hopa Kapalı spor salonunda Badminton, Tenis, Masa tenisi, Futsal, Basketbol, Voleybol ve Atletizm dallarında yapılan müsabakalarla devam ediyor. 

   İlçe genelinde sportif faaliyetlere herkesin katılımının sağlanmasını hedeflediklerini belirten Hopa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlhan Şenlik, “Amatör Spor Haftası'nda düzenlenecek olan faaliyetlerle farkındalık oluşturularak, halkımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırmak. Yetenek taraması yapılarak spora yönlendirilmiş çocuk ve gençlerimizin, bağlı oldukları kulüplerinin ve başarılı sporcularımızın halkımıza tanıtılması sağlanacak” dedi.


   Şenlik “Ayrıca amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesine ilişkin sosyal sorumluluk duygusunun oluşturulması yoluyla kişi ve kurumların sponsorluk yapmaya teşvik edilecek. Bu etkinlikler ile ülkemizde topyekun spor bilinci ve kültürünün oluşturulması amaçlanıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak salon  futbolun da yer aldığı değişik branşlarda faaliyetler düzenledik.  Hopa Kapalı spor salonunda Badminton, Tenis, Masa tenisi, Futsal, Basketbol, Voleybol ve Atletizm dallarında yapılan müsabakalarla devam ediyor.  Halkımızı etkinliklerimizi seyretmeye davet ediyoruz” açıklaması yaptı.
Haber: Hayati AKBAŞ1063 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın