• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Halk Eğitim Merkezi bir ilke daha imza attı. Bu sefer Açtığı Kurslardan farklı bir tarzda öne çıkan Hopa Halk eğitim Merkezi ; Açtığı Bahçe Bakım Kursuna 87 yaşında ki Zeki Dede Kursiyer olarak katıldı.

TÜRKİYENİN EN YAŞLI ÖĞRENCİSİ 


   Hopa Halk Eğitim Merkezi bir ilke daha imza attı. Bu sefer Açtığı Kurslardan farklı bir tarzda öne  çıkan Hopa Halk eğitim Merkezi ;  Açtığı  Bahçe Bakım Kursuna  87 yaşında ki Zeki Dede Kursiyer olarak katıldı.

   Türkiye de Örneğine pek rastlamadığımız bir durum. Hopa Halk Eğitim Merkezi Hopa’nın Esen-kıyı Köyünde Bahçe Bakım Kursu Açtı. Kursa Köy Halkından birçok kişi katıldı. Ancak 1929 Doğumlu Osman Zeki PAPİLA da Kursiyerlerin içindeydi. 87 Yaşındaki Kursiyer Sadece Kursa katılmakla kalmıyor engin tecrübesiyle de kursiyerlere bilgi ve becerilerini aktarıyor.

   Hopa Halk Eğitim Merkezinin Bahçecilik Kursunu Usta Öğreticisi Belma ERGÜL veriyor. 216 saatlik Bahçecilik Kursunun en başarılı öğrencilerinden olan Osman Zeki PAPİLA ile beraber Kursiyerler,  Bordo bulamacı, tohum ekimi, aşı ve budama gibi birçok konuların işlendiği kursta teorik derslerin yanında uygulamalı olarak Esen-kıyı köyünde ders işliyorlar. 

Haber: Levent YAZICI
 


1595 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın