• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 26° 16°

Mersin OLBA Fotoğraf ve Çin TAICANA Fotoğraf derneklerinin Fotoğraf Sanatçısı Faruk AKBAŞ rehberliğinde,Doğu Karadeniz Gezisinin Son durağı Hopa da Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneğini Başkanı Levent YAZICI ‘yı Ziyaret ettiler

   
   Mersin OLBA Fotoğraf ve Çin TAICANA Fotoğraf derneklerinin Fotoğraf Sanatçısı Faruk AKBAŞ rehberliğinde, ortaklaşa düzenledikleri Doğu Karadeniz Gezisinin Son durağı Hopa da Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneğini Başkanı Levent YAZICI ‘yı Ziyaret ettiler.

   Faruk AKBAŞ’ın rehberliğinde Mersinli ve Çinli Fotoğrafçılarla Kısa bir tanışma merasiminden sonra Hopa’da Atmaca Kültürünü Merak eden Misafir fotoğrafçılara Hopa Avcılar ve Atmacacılar Derneğine Gittiler. Hopa Avcılar kulübündeki Dernek Başkanı Alper DEMİRKAYA ve Avcılar Karşıladı. Alper Demirkaya tercüman aracılığı ile Atmaca Kültürü ile ilgili Bilgiler verdi. Ayrıca Hopa da yapılan Atmaca Avcılığı hakkında basılmış olan kitabı hediye etti.
Atmaca sezonu olmamasına rağmen Evinde sakladığı atmacayı getiren Murat YAMAKALİOĞLU ’nun Atmacası çok İlgi ekti. Uzun süre Atmaca ve Atmaca sahibini fotoğrafladılar.

   Çinli ve Mersinli Fotoğrafçılar, Avcılar Kulübü Başkanı Alper DEMİRKAYA ve Atmaca Sahibi Murat YAMAKALİOĞLUNA teşekkür ettiler.

   Dernek Ziyaretinin Ardından Tepe Restoranda Balık Ziyafeti çeken Çinli ve Mersinli Fotoğrafçılara Levent YAZICI Tarafından Sürpriz bir Tulum Gösterisi Hazırlandı. Hopa’nın Tulum Sanatçısı Göksu ÖZGEN Yemek Esnasında tulum çaldı. Tulumun sesiyle şok olan Çinli Fotoğrafçılar yemeği unutup tulumun sesiyle şenlendiler. Ayrıca pek rastlanmayan bir durum gerçekleşti. Tulum ile Horon yerine dans eden bir çift te ilgi odağı oldu. Tulumcu Göksu Tulumla dans edenlere ilk kez eşlik ettiğini söyledi.

   Daha sonra Tepe restoran Personeli ile Çinli Fotoğrafçılar Horon teptiler. Çinliler Horondan çok söylenen türküleri taklit etmeyi çok sevdiler. Bu sürpriz ile Doğu Kara Denize veda etmek güzel olduğunu söyleyen misafirler Levent YAZICI ta teşekkür ederek ayrıldılar.  

Haber : Yudum YURTSEVER















Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   501 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın