• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 26° 16°

Tüm Türkiye de Ekim-Kasım aylarında Oda ve Borsalar Seçimleri Yapılacak. Türkiye çapında zorlu bir seçim maratonuna başlarken Hopa Ticaret ve Sanayi Odası seçim tarihini belirledi. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantısında alınan kar

   Tüm Türkiye de Ekim-Kasım aylarında Oda ve Borsalar Seçimleri Yapılacak. Türkiye çapında zorlu bir seçim maratonuna başlarken Hopa Ticaret ve Sanayi Odası seçim tarihini belirledi. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar ile Seçimlerinin 10 Ekim 2017 Salı günü gerçekleştirileceğini bildirmiştir.

   Hopa da da seçim çalışmalarına ilk Start’ı veren “Yeni Oluşum” adıyla Bir kaç ay önceden Adaylığını açıklayan Zekeriya YALÇIN oldu. Yaklaşık bir aydır Ekibiyle birlikte Ticaret Odası Üyelerini tek tek dolaşmaya başlayan Zekeriya YALÇIN Halen Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Olarak görevine devam etmektedir. Yeni Oluşum Adı altında Sosyal medya Hesapları açıp çalışmalarını Sosyal medyada yayınlayan Zekeriya YALÇIN ve Ekibi, Hopa’ya yeni bir soluk getireceği konusunda çalışmalarıyla kendini kanıtladı.

   Henüz Resmi Olarak Adaylığını açıklamasa da Halen TSO Başkanı Olan Osman AKYÜREK de Çalışmalar Start vereceği kesin gözüyle bakılmakta.

   Çok kısa bir süre kalmasına rağmen Sürpriz İsimlerin de adaylıklarını açıklayabilecekleri düşünülmekte. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri çok çekişmeli gideceği şimdiden belli.  Hopa da Her zaman olduğu gibi demokratik bir ortamda geçen seçimlerin bu sefer de aynı kararlılıkla geçeceğini düşünüyor,  Hopa ya Hayırlı olması dileğiyle diyoruz. Adaylara başarılar diliyoruz. 

Haber: Yudum YURTSEVER

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   558 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın