• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://plus.google.com/u/0/+HopaPazari/posts
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 26° 16°

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı olarak halen görevde olan Yalçınlar Steel Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya YALÇIN 10 Ekim Salı Günü yapılacak olan Oda seçiminde Aday olduğunu, Basın Mensuplarını davet ettiği Yemekte açıkladı.

   Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı olarak halen görevde olan Yalçınlar Steel Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya YALÇIN 10 Ekim Salı Günü yapılacak olan Oda seçiminde Aday olduğunu,   Basın Mensuplarını davet ettiği Yemekte açıkladı.

   Hopa Ticaret ve Sanayi Odası seçim Çalışmalarına iki ay önce başladıklarını, Ekibi ile birlikte gezilerini yaptığını, İki gün önce açıklanan Seçim tarihinin kısa olmasından dolayı, çalışmalara hızla devam edeceklerini söyledi.  Basın Mensuplarına ve Yemeğe katılan Oda üyelerine Çalışmaları, Plan ve programları Hazırladığı projeler hakkında detaylı bilgiler verdi. Ardından Ekip Arkadaşları kendilerini tanıttı. Konuşmanın sonunda Basın mensuplarının sorularına da cevap verdi.
Zekeriya YALÇIN Yaptığı Konuşmada;

Değerli basın mensupları,

Bildiğiniz gibi Hopa Ticaret ve Sanayi Odası seçim sürecine girmiş bulunmaktadır. Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası YENİ OLUŞUM GRUBU olarak, bu demokratik yarışta bulunacağımızı, sizlerin aracılığı ile tüm HOPA kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.

Bu sürece hazırlanırken temel birkaç çıkış noktası üzerinde duracağız. Öncelikle üzerinde duracağımız mesele, Hopa’nın Ekonomik, Sosyal, Kültürel ve Coğrafi konumu gereği hak ettiği değeri alamadığını söyleye biliriz. Bu konudaki düşüncelerimizi, Ekibimiz ile birlikte hazırladığımız Projeleri Sizlere sunmak istiyoruz.Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası YENİ OLUŞUM GRUBU olarak kararlılığın çok önemli olduğunu düşünüyoruz, çünkü kararlılık bu toprakların genlerinde var. Hopa’nın ticaret ve sanayi erbabı, onca olumsuzluklara rağmen tabiri caizse bu günlere tırnaklarıyla kazıyarak gelmiştir. Hopa bu kararlılık enerjisini gereksiz prosedürlerle harcıyor, bu süreçlerde para, zaman ve enerjisini tüketiyor.

Bizim hedefimiz ticaret ve sanayi erbabımızın yarını yakalamasıdır. Bu süreçte kıvrak, atılgan, hızlı, edilgen değil etken olmalıyız. Bu nedenle ‘BİZ’ kavramı şehrimiz için önemlidir. Hiç kimse tek başına büyük hedeflere ulaşamaz. Hedeflerimizi beraber koyarsak, bu konuda seferber olursak başarıya ulaşabiliriz. Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası YENİ OLUŞUM GRUBU ile birlikte odamızda toplanmalıyız. Şüphesiz ki sorunlar ve çözümlere yönelik çabalarımızda sivil toplum kuruluşları ve toplumun bütün kesimleri ile hep birlikte hareket edeceğiz.İtiraf etmek gerekir ki bugün ki sorunlar karşısında geçmişe çok fazla odaklandık. Geleceği düşünmeyi çoğu zaman unuttuk. Geçmişin gölgesi altında gösterdiğimiz çabalarımız bizleri kısır döngüye mahkûm etmişken bıkkınlık, yorgunluk ve ümitsizlikten oluşan havayı “DEĞİŞİM ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN” diyerek ayağımıza dolanmış zincirleri kırmanın mümkün olduğunu gördük. Yarattığımız bu enerjiyi güce çevirecek ekibe Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası YENİ OLUŞUM GRUBU olarak SAHİBİZ.
YENİ OLUŞUM GRUBU OLARAK HOPA TSO yu GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ…
Kuracağımız sistemle üyelerimizle iletişimi sağlıklı ve sürekli kılacağız. Bizlerden beklentilerini her zaman dikkate alacağımızın bilinmesini istiyoruz. Hopa’nın geleceğine adanmış bir kurum olarak HOPA TSO kurumsal saygınlık ve görev bilinci ile, ülkemize ve bölgemize hizmet eden, çoğulcu, katılımcı, çağdaş ve etkin hizmet anlayışı ile daima daha mükemmeli yakalamak hedefimiz olacaktır.

Biz çıktığımız yolda sadece oy kullanacakları değil, onlara güç veren her kesimi düşünüyoruz. Bizim için firma sahibi kadar şoför, mağaza sahibi kadar tezgâhtar, inşaat sahibi kadar, işçide önemlidir. Hopa ticaret ve sanayisine güç veren, ışık tutan  her kesimin çıkarlarını düşünüyoruz. Bu felsefe ile yola çıkarak tüm katmanları geleceğe taşımak için adayız.

  HOPA KAZANSIN, ÜLKE KAZANSI !...  Bizim için en temel ilkedir.
Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası YENİ OLUŞUM GRUBU  olarak

BİZ, KENDİNİ BÜYÜTENLERİN DEĞİL HOPA’YI BÜYÜTENLERİN adayıyız.  Dedi

Haber : www.hopa.gen.tr

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1105 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın