• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
H.T.S.O’DAN ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİNE DESTEK GELDİ

      Artvin Valiliği, Hopa Kaymakamlığı, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası ve Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından yapılan girişimler sonucunda Hopa ilçesinde Çıraklık Mesleki Teknik ve Eğitim Merkezi açılıyor.

      Hopa Sanayi Sitesinde inşaatına başlanan Çıraklık Merkezi yakın zaman içinde açılışı yapılacak. Konu hakkında açıklama yapan Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Engin Koyuncu “ Çıraklık merkezinin Hopa ilçesine alınması için büyük çaba harcadık. Çıraklık merkezinin yaklaşık 40 bin TL’yi bulan inşaat maliyetini oda olarak üstlendik ve ilçemize kazandırdık. Bu aşamada girişimlerini ve desteklerini esirgemeyen Artvin Valiliğine, Hopa Kaymakamlığına ve Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali’ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çıraklık merkezinin Hopa İlçesine yapılması büyük bir avantajdır. Yeni Sanayi sitesinde yapılıyor ve çıraklarımız bu merkezde yetişerek Hopa’ya hizmet vereceklerdir” dedi.

        Yeni Sanayi Sitesinde yapımı devam eden Çıraklık Mesleki Teknik ve Eğitim Merkezi inşaatını çoğu tamamlandı. Yakın zaman içinde Hopa halkının hizmetine sunulacak olan merkezde yeni çıraklar yetişecek. 

Haber: Hayati AKBAŞ

  
2307 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın