• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
ARTVİNDE DÜZENLENEN FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Artvin Fotoğraf Sanatı Derneği ve Artvin Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği "Kuzeyde Doğa ve Yaşam" Konulu fotoğraf yarışması ödülleri verildi.Artvin Kafkasör Festivali açılış yürüyüşünün ardından,Kafkasör Festivali açılış konuşmasını Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin ÖZGÜN Yaptı.

 

Konuşmanın adından Hopa Fotoğraf Gönüllüleri Topluluğu Üyelerinden Alev AKTÜRK'ün 1.lik Ödülü plaketini  Artvin Valisi Necmettin KALKAN verdi.Akın DİNÇER'e Ödülünü Artvin Millet Vekili Uğur BAYRAKTUTAN, Songül YAZAN'na da Artvin Belediye Başkanı Emin ÖZGÜN verdi.

Plaket töreninin ardından, Sergi Salonuna giden kalabalık , Artvin Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Süleyman İNAL ve Hopa Fotoğraf gönüllüleri Topluluğu Başkanı Levent YAZICI Tarafından  karşılandı. Sergi Arçılış kurdelasiını  Artvin Millet Vekili  , Artvin Valisi ,  Artvin Belediye Başkanı ve Misafir Belediye Başkanları ile beraber kestiler. Artvin Fotoğraf severlerle birlikte fotoğraf sergisi gezildi.

 Artvin Millet vekili , Artvin Valisi ve Artvin Belediye başkanlarının ençok Artvin Şelale fotoğrafları dikkatlerini çektiği, Şelale ve Göllerimizin güzelliklerine hayran kaldıklarını ifade ettiler.

Hopa Fotoğraf Gönüllüleri Topluluğu üyelerinden Alev AKTÜRK'ün birinciliğinin yanında Hopfod üyelerinden  4.sırada Tekin ÖZŞEKER, 5. Sırada Serdar YAZGAN  Satın alma , Diğer iki üylerin de bir çok fotoğrafları sergileme aldı. 

Haber:

Fotoğraflar için 

  
4166 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın