• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu
HOPA BELEDİYE BAŞKANININ DURUMU İYİ

 11 eKİM 2011 Günü makamında silahlı saldırı sonucu sol ayağından iki kurşun alan Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu nun durumunun iyi olduğu bildirildi.

Makamında büfe tartışması sonucu T.O tarafından silahla sol ayağından iki kurşun alarak yaralanan Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu Hopa devlet hastanesinin ardından Rize Araştırma hastanesine kaldırılmıştı. Kalp damar ve Genel cerrahı servisinde yatan Kasımoğlu nu Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın EMİRALİOĞLU ziyaret etti.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın EMİRALİOĞLU'nun yaptığı açıklamada “ Belediye başkanımızın sağlık durumu iyi, bir ayağına iki kurşun isabet etmiş, olayın nedeni belli, Büfe yeri konusunda tartışma olmuş, Belediye Başkanımızın sağlık durumunda her hangi bir sorun yok, olay üzücü, olayı gerçekleştiren teslim oldu, olayı kınıyorum, hastane ekibi ve ilgililere teşekkür ediyorum” dedi.

Rize Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Hasan Türüt hastanın durumunun iyi olduğunu söyleyerek” Ayağına iki kurşun isabet etmiş, şu an yapılacak bir şey yok sağlık durumu iyi, 5-6 gün hastanemizde yatacak, ameliyatlık bir konu yok, ilerleyen safhalarda duruma bakacağız” dedi.

Hopa Ajans

 

 

  
2843 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın