• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hakkımızda

www.Hopa.gen.tr  Sitesi Hopanın Geçmiş  Tarihi Araştırma yapmış kişilerin ,Yazılarını yaptıklar çalışmalar,makaleleri,denemeleri ni  yayınlayan sitedir. Kaynaklarla Hopayı anlatan hiçbir siyasi kurumun veya topluluğun uzantısı ve yandaşı değildir. Hopada yaşayan ,Hopadan yolu geçen, Hopanın özlemini çeken dostlarımızın gereçek bilgileri bulabileceği bir site olma yolunda uğraş verecektir.

Yönlenen Diğer Sitelerimiz.

www.hopagsk.org.trwww.oykusila.com
www.celikinsaat.netwww.hopam.com.tr
www.hofad.orgwww.hopakarate.com
www.hopam.infowww.artvinadd.org
www.hopa.orgwww.hopalimani.com

 

sitemiz www.yazicilarbilgisayar.com.tr teknik desteğiyle kurulmuştur.

 

Sitemizin asıl amacı ; İlçemizin Tarihi, Ekonomik ve Sosyal yaşayışını, anlatmak ve bilgi toplamaktır . Mümkün olduğunca doğru bilgi ve belgeleri derleyip, üye olan her kişinin ulaşmasını sağlamaktır. Kısaca Arşiv niteliğinde bir site oluşturmaktır.

   Bu tür çalışmaları olan her bireye , Araştırma yazılarını yayınlayabileceği bir ortam sağlanmıştır. Kişilik Haklarına müdahale etmeyecek, küfür ve benzeri ithamlarda bulunmayacak, herhangi bir Irk, Ülke, Kurum, Kuruluş, Siyasi Parti vs rencide etmeyecek Tarihsel ağırlıklı yazıların yayınlanacağı bir site amaçlanmaktatdır.

   Hopa ile ilgili haberlerin de bulunduğu sitemiz ,Herhangi bir siyasi Kurum, kuruluşu veya Kişiyi temsil etmeyecektir. Ancak Haber kısmında ve reklam bölümlerinde yayınlanan içerikten reklamı veya Haberi veren kurum ve kişiler sorumlu olacaktır. Yinede hakaret, örf ve adetlere aykırı , Şidete ,nefrete yönelik haber ve reklamdan kaçınacağımızı bilmenizi isteriz.

  İlçemizde yapılan Festivaller, Etkinlikler, Gezilerin  videolarını fotoğraflarını da bulabileceğiniz, başka memleketlerdeki dostlarınıza akrabalarınıza gönderebileceğiniz bir bilgi kaynağı olacaktır.

    Üye Olduğunuz taktirde fotoğraflarımıza ve videolarımıza kolaylıkla ulaşabileceksiniz.Üyelik ücretimiz yoktur. Üyeliğimiz Ücretsizdir. Sitemizde yayınlanan bize ait fotoğraflarımızı ve videolarımızı paylaşabilir, kullanabilirsiniz. Ancak İzin alınmadan Sitelerde ,gazetelerde ve diğer yayın organlarında yayınlanması T.C kanunlarının  5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır.

 

 

Üye Olmanız Halinde Tüm Fotoğraf ve Videoları Görebilir,paylaşabilir ve yorum yazabilirsiniz.