• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Doğa Koruma ve Milli Parklar 12.Bölge Müdürlüğünün Eşgüdümünde; Kemalpaşa Kaymakamlığı, Kemalpaşa Belediye Başkanlığı ve Kemalpaşa Atıcılık ve Atmacacılık Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği’nin ev sahipliğinde, Hopa, Arhavi, Fındıklı, Ardeşen, Pazar

Kemalpaşa Atmaca Halkalama ve Salım Şenliği

   Doğa Koruma ve Milli Parklar 12.Bölge Müdürlüğünün Eşgüdümünde; Kemalpaşa Kaymakamlığı, Kemalpaşa Belediye Başkanlığı ve Kemalpaşa Atıcılık ve Atmacacılık Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği’nin ev sahipliğinde, Hopa, Arhavi, Fındıklı, Ardeşen, Pazar, Çayeli ve Rize Atmacacılık Derneklerinin katılımı ile organize edilen “ATMACA HALKALAMA VE SALIM ŞENLİĞİ” Düzenlendi.

   Yeni ilçemiz Kemalpaşa’nın Köprücü Köyünde, Bu yıl 6.cısı Düzenlenen Atmaca Halkalama ve Salım Şenliğine Artvin Valisi Yılmaz DORUK, Kemalpaşa Kaymakamı, Mehmet Kemal AKPINAR, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak CANPOLAT, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül AKÇİÇEK, Hopa Belediye Başkanı Nedim CİHAN, Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Levent YAZICI, Hopa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK, Kemalpaşa, Hopa, Arhavi, Fındıklı, Ardeşen, Pazar, Çayeli ve Rize Atmacacılık Dernek Başkanları, çeşitli Kurum Amirleri, Siyasi Parti yöneticileri, avcılar, davetliler ve yöre halkı katıldı.

   Şenlikte Kemalpaşa Atmacacılar Derneği Başkanı, Kemalpaşa Belediye Başkanı, Kemalpaşa Kaymakamı ve Artvin Valisi Konuşma Yaptı. Konuşmaların ardından halkalanan atmacalar doğaya salındı.  Salınımın Ardından Davetlilere verilen yemeğe geçildi. Tulum ve Kaval Gösterisinin ardından Şenlik sona erdi.

Haber: Neriman FIRINCI
Fotoğraflar :© Yale
479 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın