• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı 13-17 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya da düzenlenecek olan Şampiyonaya gidecek. Karadeniz Bölge Şampiyonasında başarı kazanan Karateci gençler, Türkiye’nin Balkan Şampiyonasında yarışacak
   Hopa Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı 13-17 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya da düzenlenecek olan Şampiyonaya gidecek. Karadeniz Bölge Şampiyonasında başarı kazanan Karateci gençler, Türkiye’nin Balkan Şampiyonasında yarışacak Takımda yer almak için Antalya da düzenlenecek Olan Türkiye Minik Yıldızlar Karate Şampiyonasında yarışacaklar.

   Hopa Gençlik Spor Kulübü Yeni Yönetim Kurulu Seçimi ardından ilk faaliyetleri İl ve Bölge şampiyonalarına katılmak olmuştu. Şimdi de Minik Yıldızların Türkiye Şampiyonasın da yarışmalarına katılmaları için destek sağlıyorlar.
Hopa Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Levent YAZICI yaptığı açıklamada;

“Kulübümüz Sporcuları 2019 Yılının İlk Kuşak Terfi Sınavlarını Şubat Ayında yaptılar. Ardından Türkiye Şampiyonası hazırlıkları devam ediyorlar. Antrenörlerimiz Kemal KILIÇ ve Batuhan PAKYILDIZ ile çalışmalara hız verdiler. Antalya da ki Türkiye Şampiyonasına üç binin üzerinde Sporcu katılacak. Kulübümüz sporcularının işi biraz zor olacak ancak, çok istekli oldukları, çalışmalarından belli. Yaklaşık 10 sporcumuzun Antalya da hazır bulunacakları Şampiyonada başarılı maçlar çıkaracaklarına inanıyoruz. Bunun içinde Antrenörlerimiz ve sporcularımız çok çalışıyorlar. Umarım Çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alırlar. Antalya da ki Şampiyonda yarışacak sporcularımıza başarılar diliyorum. “ dedi.

Haber: Yudum YURTSEVEN
Fotoğraf : © Yale
Kaynak: www.hopagsk.org.tr 


256 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın