• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Gençlik Spor Kulübü Minik Yıldız Takımı Antalya da ki Minik Yıldızlar Karate Türkiye Şampiyonasına katılmak için yola çıktılar. Çocukları aileleri ve Hopa Gençlik Spor Kulübü Başkanı Levent YAZICI Yolcu etti.

   Hopa Gençlik Spor Kulübü Minik Yıldız Takımı Antalya da ki Minik Yıldızlar Karate Türkiye Şampiyonasına katılmak için yola çıktılar. Çocukları aileleri ve Hopa Gençlik Spor Kulübü Başkanı Levent YAZICI Yolcu etti.

   Daha önce İl şampiyonasında yarışan ve başarılı olan 15 Karateci Minikler,  10-17 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılma hakkı kazandılar. Ancak Ekonomik sebeplerden dolayı,  katılan sayı da düşüş oldu. Yaklaşık Üç bin karateci miniklerin yarışacağı turnuvada Balkan Şampiyonasına gidecek olan Milli Takım sporcuları da seçilmiş olacak. Ayrıca katılım sayısı da çok olunca zorlu bir turnuva olacak.  Çok çekişmeli müsabakaların yaşanacağı turnuvada, Karate federasyonu hummalı bir çalışma içine girdi. Antrenör Kemal KILIÇ ve Minik Sporcular da uzun zamandı bu turnuva için çalıştılar. Milli takım sporcuları ile birebir seminer düzenlediler. Hem fiziksel hem de psikolojik eğitim aldılar. Başarılı olacaklarına inanıyorlar.

   Hopa Gençlik  Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Levent YAZICININ  yaptığı açıklama da ;

   “Antalya da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına il müsabakalarında yarışan ve başarılı on beş sporcumuzu da götürmek istedik.  Ancak Konaklama, Yemek ve Ulaşım maliyetinin çok fazla olmasından dolayı Minik sporcu sayısını beş sporcuya indirdik. Türkiye Şampiyonası aynı zamanda Milli Takım seçmeleri olacağından Katılım çok fazla oldu. Katılımın fazla olması da gün sayısını arttırdı. Dolayısı ile ciddi bir konaklama bedeli ortaya çıktı.
Antalya da ki Turnuvaya Katılamayan on öğrencimizi daha sonraki turnuvalara öncelikli olarak göndermeyi planlıyoruz. Kulüp olarak destekleme gücümüz olmadığı için, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak CANPOLAT, Belediye Başkanı Nedim CİHAN, Ziraat Odası Başkanı İhsan SEBER, Ahmet KARABULUT gibi dostlarımızdan destek Almak durumunda kaldık. Kendilerine Hopa Gençlik Spor Kulübü ve Sporcularımız adına çok teşekkür ediyorum.
    Bir ay önce devraldığımız Dernek Yönetiminde, düzenleme, eksikleri giderme çalışmalarımızın yanında, yeni sporları da eklemek için ciddi çalışmalar başlattık. İlerde bu tür turnuvalarda sporcularımızın maddi sorunlara takılmaması için gerekli devlet destek projelerine şimdiden hazırlanmak için ekip kurduk. Önümüzdeki ay bu çalışmaları yürütmeye başladık. Yeni spor dallarını Hopa ya kazandırmayı planlamaktayız. “ dedi

Haber : Yurdum YURTSEVER
155 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın