• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Anadolu Lisesi 9/C Sınıfı Öğrencileri İngilizce Öğretmeni Selvi VURAL eşliğinde yaptıkları “SnapWords” Çalışmalarını Sugören İlkokulu Öğrencileri ile paylaştılar. Memleketin bazı değerlerini unutulmaya başladığı bugünlerde çocukların bu etkinl

   Hopa Nuri Vatan Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Selvi VURAL Hazırladığı ''Be My Wordmate" Projesi kapsamında oluşturulan etkinlik yapıldı. 

   Hopa Anadolu Lisesi 9/C Sınıfı Öğrencileri İngilizce Öğretmeni Selvi VURAL eşliğinde yaptıkları “SnapWords”  Çalışmalarını Sugören İlkokulu Öğrencileri ile paylaştılar.  Memleketin bazı değerlerinin unutulmaya başladığı bugünlerde çocukların bu etkinlik sayesinde hazırladıkları İngilizce dilinde resimli anlatım tekniğine uygun yazıları tişörtler çizip boyadılar. Hem kendi gelişimlerine katkı sağladılar, Hem de kendinden küçük öğrencileri sevindirdiler. 

   Her iki Okul Öğrencileri, Selvi VURAL ve Özlem SEVİNÇ BOSTAN Öğretmenlerinin gözetiminde, kardeşlik duygusu, paylaşma bilinci gibi insani değerleri öğrenirken, resimler ile anlatılan kelimelerin de İngilizcesini öğrendiler.

   Snapwords Tekniği, Okulda gösterilen ünitelerdeki kelimeleri, görsel metod  ile hafızada daha kalıcı hale gelecek şekilde resimlendirerek öğrenmelerini sağlamak için kullanılan bir yöntem. Yaptıkları çalışmayı da Öğretmenleri Selvi VURAL `ın yardımı ile Tişörtlere çizerek ve boyama yaptılar.  Bu tişörtleri de Sugören ilkokulunda ki öğrencilere bu el emekleri göz nurları eserlerini hediye ederek ayrı bir mutluluk yaşayan öğrenciler, Minik arkadaşlarını da mutlu etmiş oldular. Çocukların buluşması da yakan-top gibi değişik oyunlar oynamalarını sağladı.  Güzel zaman geçiren, keyifli çocukların mutlulukları seyretmeye değerdi.  

   Hopa da böyle güzel bir etkinliğin olmasını sağlayan Selvi Öğretmenimize de teşekkür ediyor, Başarılarının devamını diliyoruz.

Haber: Yudum YURTSEVER
Fotoğraf: Selvi VURAL 

439 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın