• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

27 Kasım 2019 Çarşamba Günü Hopa TSO Atatürk Konferans Salonunda Saat 13:00 da Kişisel Gelişim Konusunda Seminer verilecek. Mucize Akademinin Spiritüel Yaşam Koçu Nurten KOÇER Tarafından verilecek seminerde Kişisel Gelişim, Evren Sizin için Çalışıyo

  27 Kasım 2019 Çarşamba Günü Hopa TSO Atatürk Konferans Salonunda Saat 13:00 da Kişisel Gelişim Konusunda Seminer verilecek.  Mucize Akademinin Spiritüel Yaşam Koçu Nurten KOÇER Tarafından verilecek seminerde Kişisel Gelişim, Evren Sizin için Çalışıyor, Bilinç Altıyla Neler Yapılabilir Başlıkları altında vereceği Seminer bu kez Hopa olacak. Kişisel gelişimde çok farklı Yöntemler ve özel bir sistem ile çalışmalarını Hopa ile paylaşacak olan Mucize Akademi tüm Hopa halkını davet ediyor.  Nurten KOÇER Yaşam Koçluğunun yanında, Bilinçaltı Sembol Eğitmeniliği ve Regresyonistlik te yapmaktadır.  Daha Önce Birçok şehirde de verdiği seminerlere Hopa’yı da ekledi.  Farkında olmak

   Bilinçaltı karmaşıktır, planlar yapar, oyunlar oynar. İnsan varlığı farkında olmadan bu oyunlar içinde iradesi ile var olmaya çalışır. Bizim amacımız yaptıklarımızı fark etmek, başımıza gelen sağlık sorunları, maddi ve manevi olumsuzları bu farkındalık ile yönetmek çözüm yolları bulabilmektir. Bu süreçte temel hedefimiz profesyonel bir destekle sizlerde dönüşümü sağlayabilmektir.


 Dönüşüm nedir diye sorarsanız...

   Zihnimiz bastırılmış duygu ve düşüncelerle doludur. Öncelikle zihninizi özel teknikler ile temizleyip sizi arındıracağız. Kendinizde güzel bir bahçe yaratacağız. Ardından o bahçeye olmak istediğiniz duygu ve düşünce tohumları ekeceğiz. Nihayetinde sahip olduğunuz tüm negatif duygu ve düşüncelerin tek tek güzel çiçeklere dönüştüğünü izleyeceğiz. İşte dönüşüm o çiçekleri büyütmek, kendinizi geliştirmek ve hedeflere gidebilmektir.
Dönüşmeyi hak ediyorsunuz!

   Biz; Refik Korkmaz bilinçaltı dili ve Mucizeler, Regresyon, Pregresyon, Nefes, EFT, Reiki, Mor alev, Matrix7, Konuşma terapisi, Nur enerjisi, 3.göz çalışması, Altın üçgen, Aura bakımı, Hipnoz, Trans terapi, Sublimimal terapi, Bolluk Bereket enerjisi, Karmik Para Akışı, Meleklerin Renkleri, Şans Reiki, Access Bars terapileriyle hayatınıza dokunmaya hazırız.
Mucize Akademi

Haber: Yudum YURTSEVEN641 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın