• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Kemalpaşa İlçesinin, ilçe olduktan sonraki İlk Sanat Müziği Korosu, Geçen Yıl Nisan Ayında Yaptığı Muhteşem konserin ardından bu yıl da çalışmalarına başladı. Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi Öncülüğünde ve Müzik Öğretmeni Şef Esra BAYKAN Yönetiminde

 
KORO ÇALIŞMASINDAN GÖRÜNTÜLER 
   Kemalpaşa İlçesinin, ilçe olduktan sonraki  İlk Sanat Müziği Korosu, geçen yıl Nisan ayında yaptığı muhteşem konserin ardından bu yıl da çalışmalarına başladı. Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi Öncülüğünde ve Müzik Öğretmeni Şef Esra BAYKAN yönetimindeki koro, yeni repertuar ile hızla çalışmalarına başladı. 
 
   Geçen yıl verdikleri konser ile halen kendilerinden söz ettiren koro, bu yıl da yeni koristler ve yeni şarkılarla, bahar konserine hazırlanıyor. Müzik konusunda kendini aşmış bir müzisyen, enstrümanist ve Müzik Öğretmeni Şef Esra BAYKAN ve koristleri, hararetli bir çalışma ile provalara devam ediyor. 
 
   Her şarkı üzerinde titizlikle çalışan koristler, günün yorgunluğunu da müzikle atıyorlar. Hem Öğreniyor hem de günlük yaşamın stresinden uzaklaşan koristler de Bahar ayında yapacakları konsere de hazırlanmış oluyorlar. Bahar Ayında verecekleri konserin, Kemalpaşa halkının yoğun ilgisini çekeceği, hazırlandıkları şarkılardan belli oluyor. Bu sene de, geçen seneki unutulmaz konser gibi çok kalabalık ve unutulmaz bir gece olacağı düşünülüyor. 

   Kemalpaşada bu tür çalışmalara destek veren Başta Kemalpaşa Belediye Başkanı ve Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi yöneticileri olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz. Ve Konseri tıklım tıklım dolduran kemalpaşa halkını da unutmamak lazım. Bu tür etkinliklerde her zaman desteğini esirgemeyen kemalpaşa halkına da ayrıca teşekkür ediyoruz. 
 
Haber : Yudum YURTSEVEN
Fotoğraf & Video : © Yale    
 


1583 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın