• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Okul Sporları kapsamında Voleybol Küçük Kız ve Erkek Bölge Yarışması 10 ilden sporcuların katılımıyla Kars’ta başlayan Turnuva 10.Şubatta sona erdi. Kafkas Üniversitesi Spor Salonunda düzenlenen Küçük Kız ve Erkek Bölge Yarışmasına Kars, Ardahan, Iğ

   Okul Sporları kapsamında Voleybol Küçük Kız ve Erkek Bölge Yarışması 10 ilden sporcuların katılımıyla Kars’ta başlayan Turnuva 10.Şubatta sona erdi. Kafkas Üniversitesi Spor Salonunda düzenlenen Küçük Kız ve Erkek Bölge Yarışmasına Kars, Ardahan, Iğdır, Erzurum, Ağrı, Van, Muş, Rize, Artvin ve Şırnak’tan takımlar katıldı.

   Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak düzenlediği yarışmalar 07 Şubat’ta başladı. 10 Şubat’a kadar süren yarışmalarda sporcular dereceye girmek için büyük mücadele verdi.
Turnuvanın Favori takımı Hopa Karadeniz Ortaokulu Hem Kız hem de Erkek takımı olarak birinciliği aldı. Turnuva şampiyonları Türkiye okul sporları şampiyonasına katılma hakkı aldılar.

            Hopa Karadeniz Ortaokulu Benden Eğitimi Öğretmeni ve Voleybol Antrenörü Turgay HORASAN’ın Küçük Kız Takımı geçen sene de hem il hem bölge şampiyonu olmuştu. Bu sene de Artvinde yapılan şampiyonada birinci olmuşlardı. Bu sene de bölge birinciliğini almaları Hopa halkını çok sevindirdi. Aynı Başarı Hapa Karadeniz Ortaokulu Beden Eğitim Öğretmeni ve Voleybol Antrenörü Selçuk SAĞLAM’ın  Küçük Erkekler Voleybol Takımı da aynı başarıyı göstererek Bölge Şampiyonu oldu ve Türkiye Şampiyonasına gitme hakkını elde etti.
 
Her iki Antrenörü  ve Takım oyuncularını tebrik ediyoruz. Türkiye şampiyonasında başarılarının devamını diliyoruz.

Haber : Yudum YURTSEVEN
406 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın