• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Voleybol emekçisi İbrahim Dağıstanlı’nın bitmek, tükenmek bilmeyen enerjisi ile yaklaşık 22 yıl sürdürülen; son birkaç yıldır ekonomik koşullar ve pandemi sürecinin etkisiyle gerçekleştirilemeyen plaj voleybolu turnuvaları, camia tarafından en beğeni

Plaj Voleybolu, Hopa’da, havasından, suyundan bulaşır insana

   Voleybol emekçisi İbrahim Dağıstanlı’nın bitmek, tükenmek bilmeyen enerjisi ile yaklaşık 22 yıl sürdürülen; son birkaç yıldır ekonomik koşullar ve pandemi sürecinin etkisiyle gerçekleştirilemeyen plaj voleybolu turnuvaları, camia tarafından en beğenilen organizasyonlardır.

   Hopa bir plaj voleybolu kentidir. Bunu herkes kabul etmiştir. Plaj voleybolu adeta Hopa’nın havasından, suyundan bulaşır insana.

   İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Müdürlüğü’nde Halkla İlişkiler Departmanında görev yapan Kerem Oğuz ve ailesi her yaz tatilini Hopa’nın Kopmuş Plajında değerlendiriyor.

   Bu sene de ailesi ve sevimli evcil dostları Karamel ile birlikte Kopmuş Plajı’na gelen Oğuz Ailesi, kendi imkanları ile bir plaj voleybolu sahası yaparak her gün etkinlik düzenlemeyi ihmal etmemişler.

   Baba Kerem Oğuz bir anlamda sene içinde kurumlar arası voleybol turnuvalarında oynayacağı maçlar için antrenman yaparken, oğlu Murat’ı da okul takımdaki maçlara hazırlıyor. Ailenin küçük kızı Ela, babası ve ağabeyinin bu antrenmanlarını videoya çekerek bizlere ulaştırırken, ailenin sevimli üyesi Karamel de mümkün olduğu kadar oyuna dahil olmak istiyor.

Boşuna demiyoruz: Plaj Voleybolu kenti Hopa’nın havası, suyu bile insana saha kurdurtup voleybol oynatır!
Fazla malzemeye de ihtiyaç yok!
İbrahim Dağıstanlı’nın dediği gibi; ‘ İki direk, bir file’
İşte Oğuz Ailesinin o sımsıcak görüntüleri.

Haber: Savaş ESKİGÜLEK                                                                                      HOPA DA VOLEYBOL
98 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın