• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa gençlik Merkezi ve Hopa Gençlik Spor Müdürlüğü Tarafından, Amatör Sporlar Haftası sebebiyle düzenlenen Voleybol Turnuvasını Gençlik Merkezi Veteran Takımı Kazandı.

   Hopa gençlik Merkezi ve Hopa Gençlik Spor Müdürlüğü Tarafından, Amatör Sporlar Haftası sebebiyle düzenlenen Voleybol Turnuvasını Gençlik Merkezi Veteran Takımı Kazandı.

     Hopa da 2021 yılı  Amatör Spor Haftası Sebebiyle,  Voleybol, Bilek Güreşi, Yüzme, Masa Tenisi, Bisiklet, Basketbol, Ayak tenisi gibi  birçok branşta Yarışmalar düzenlenmeye başladı.  Hopa Gençlik Merkezi ve Hopa Gençlik Spor Müdürlüğü Tarafından düzenlenen Amatör Spor turnuvaları ve spor karşılaşmaları 10 Ekim 2021'de sona erecek. 
Hopa Gençlik Spor Müdürlüğünün  Kapalı Spor Salonunda Düzenlediği Voleybol Turnuvası Tamamlandı. Sosyal Hizmetler Voleybol Takımı İle Hopa Gençlik Spor Kulübü Takımı arasında yapılan Yarı final Maçını Hopa Gençlik Spor Karma Veteran Takımı Kazandı.  İmam Hatip Veteran Spor Takımı İle Gençlik Merkezi Veteran Takımı ikilisi arasında yapılan yarifinali de Gençlik Merkezi Veteran Takımı Kazandı.

   5.10.2021 Salı günü yapılan Final Karşılaşmasını da Hopa Gençlik Spor Veteran Karma Takımı ile Gençlik Merkezi karşılaştı. Çekişmeli geçen final maçını  Gençlik Merkezi Veteran Voleybol Takımı Kazanarak Turnuvanın Şampiyonu oldu.
 
   Birlik ve beraberlik adına yapılan turnuvaya katılan tüm sporcuları Hopa Gençlik Spor Müdürü Mehmet Zafer YAZICI ve Hopa Gençlik Merkezi Müdür Özgür DEDE Tebrik etti. Bu tür karşılaşmaların devam etmesi için uğraştıklarını, diğer branşlarda da aynı şekilde çoğalarak devam etmesi temennisinde bulundular. Pandemi sonrası Hopa da yediden yetmişe herkesin Spor Yapabilecekleri ortamı hazırlamak için uğraştıklarını dile getirdiler.

   Diğer branşlardaki karşılaşmalar devam etmektedir. Tüm spor severlerin katılımı ile şenlik ortamında geçiyor. Amatör Sporlar Etkinliği 2021 Hızlı başladı.2021 Amatör Sporlar Haftası (Levent YAZICI)
Levent YAZICI
(Levent YAZICI)
(Levent YAZICI)


145 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın