• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Bu kupada Hopa’nın Çok değerli Taekwondo sporcusu Tuana BEŞLİ de madalya aldı. Küçük yaşta olmasına rağmen daha önce birçok müsabakada başarı göstermiş olan sporcumuz. İlk kez Milli Takım Adına yarıştığı bu turnuvada da da madalya alarak başarı çıt

   Türkiye Taekwondo Federasyonu 15-23 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 6. WT Başkanlık Kupası yapıldı. Kupaya birçok sporcu katıldı. Turnuvaya .WT Başkanlık Kupasında derece yaparak kota alan sporcular; 10-17 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında Gençler ve Büyükler kategorisinde ilk 4’e giren Türk Sporcular ile Poomsae kategorisinde ilk 1’e giren Türk Sporcular; 07-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılan Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında seçme yapılmayan sıkletler de ilk 8’e giren sporcular gibi birçok turnuvada yarışıp derece alanların da katıldığı kalabalık bir sporcu kitlesiyle yapıldı.

            Bu kupada Hopa’nın Çok değerli Taekwondo sporcusu Tuana BEŞLİ  de madalya aldı. Küçük yaşta olmasına rağmen daha önce birçok müsabakada  başarı göstermiş olan sporcumuz. İlk kez Milli Takım Adına yarıştığı bu turnuvada da da madalya alarak başarı çıtasını biraz daha yükseltti.  Türkiye’nin de gururu duyduğu Milli Sporcumuz Tuana BEŞLİ ’ye gelecek turnuvalarda başarılar diliyoruz. İlerde Türkiye’nin ve Hopa’mızın Gurur kaynağı olmaya devam etmeye emin adımlarla ilerleyen Tuana BEŞLİY’e Teşekkür ediyoruz.  


345 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın