• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Kuşak Sınavına Hopa Kaymakamı Gürkan ÜÇÜNCÜ, Gençlik Spor Kulübü Başkanı Levent YAZICI, ve Sporcu aileleri katıldı. Yarışma öncesi Kaymakam Gürkan Üçüncü, Antrenör Batuhan PAKYILDIZ’dan öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldıktan sonra sınava baş

              Hopa Karate Spor Kulübü, Pak-Yıldız Karate Do Spor Salonunda 2021 Yılının Son Kuşak Sınavı Yapıldı. 2. Kademe Antrenör Batuhan PAKYILDIZ’ın yetiştirdiği Öğrenciler Çalışmalarının sonucu olan kuşak terfi sınavında ter döktüler.

                Kuşak Sınavına Hopa Kaymakamı Gürkan ÜÇÜNCÜ, Gençlik Spor Kulübü Başkanı Levent YAZICI,  ve Sporcu aileleri katıldı.  Yarışma öncesi Kaymakam Gürkan Üçüncü,  Antrenör Batuhan PAKYILDIZ’dan öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldıktan sonra sınava başlandı. Sporcuların sınavında Puanlamayı  2. Kademe Antrenör Batuhan PAKYILDIZ (2.Dan)  ve 2. Kademe Antrenör Levent YAZICI  Yaptı. Sınavın ardından Kuşak diplomalarını ve üst Kemerlerini Kaymakam Gürkan ÜÇÜNCÜ tarafından verildi.
                Hopa Kaymakamı Gürkan ÜÇÜNCÜ Sporcu ve Ailelere yaptığı konuşmada  “ Hopa da yetenekli gençlerin yetişmesinde katkısı olan, ayrıca spor yaparak gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutan spor yöneticilerine ve ailelere teşekkür etti.” Antrenör Batuhan PAKYILDIZ da Kaymakamın konuşmasının ardından, Toplu Fotoğraf çektirerek Hopa Kaymakamına Teşekkür ederek, yolcu etti.

 140 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın