• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Okul Sporları kapsamında bu sene Artvin de düzenlenecek olan Bilek Güreşi Şampiyonasına Kemalpaşa Takımı iddiasını sürdürüyor. Daha önce düzenlenen Aba Güreşleri Türkiye Şampiyonasında iki birincilik Alan takım sporcularının da bu turnuvaya katılıyor

   Okul Sporları kapsamında bu sene Artvin de düzenlenecek olan Bilek Güreşi Şampiyonasına Kemalpaşa Takımı iddiasını sürdürüyor. Daha önce düzenlenen Aba Güreşleri Türkiye Şampiyonasında iki birincilik Alan takım sporcularının da bu turnuvaya katılıyor olmasından dolayı, Kemalpaşa Gençlik Spor İlçe  Müdürlüğü Takımı Hem ferdi hem de takım olarak ilk sıralarda yer olarak Türkiye Şampiyonasına katılma hakkını elde etmek için Antrenörleri Cihan KALENDER ile birlikte çok iyi hazırlandılar.
 
    22 Aralık 2022 tarihinde Artvin Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan Okullar Arası Bilek Güreşi il seçmelerinde yarışacak olan Kemalpaşa Gençlik Spor ilçe Müdürlüğü Bilek Güreşi Takımı Antrenörü Cihan KALENDER’in yaptığı açıklamada “3-6 Nisan da düzenlenecek olan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonasına çok iyi hazırlandıkları, Artvin de düzenlenecek olan il okullar arası Bilek Güreşi  Şampiyonasında da iddialı olduklarını dile getiren KALENDER, daha önce Aba güreşlerinde aldıkları başarıları Bilek Güreşinde de göstereceklerini, Kemalpaşa tarihine yeni başarılar eklemeyi planladıklarını” söyledi.

    Bu sene Spora başlayan Zenan YILMAZ Takımın ilk ve tek kadın sporcusu. Güreş Sporunu başarıyla sürdüren Zenan YILMAZ Bilek Güreşinde de kendisinden başarı beklenen sporculardan. Tüm Sporcularımıza Başarılar diliyoruz.  

 


Haber : Yudum YURTSEVER
Kaynak: www.hopa.gen.tr
 


166 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın