• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Müsabakası öncesi, Antrenörleri bilgilendirme ve desteklemek amacıyla Artvin Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Artvin’in diğer ilçelerinde olduğu gibi Hopa da toplantı yapıldı. Toplantıda Antrenörler in sorunlarınd

 
  Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Müsabakası öncesi, Hopa Kapalı Spor Salonunda 17.01.2022 tarihinde, Antrenörleri bilgilendirme ve desteklemek amacıyla Artvin Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Artvin’in diğer ilçelerinde olduğu gibi Hopa da toplantı yapıldı.  Toplantıda Antrenörler in sorunlarından, isteklerine, sporcuların durumlarından, Spor alanlarına kadar birçok konu görüşüldü. Hopa Gençlik Spor İlçe Müdürü M. Zafer YAZICI’nın da katıldığı toplantıda,  İl Spor Hizmetleri Müdürü Mehmet BAŞKÖYLÜ Konu hakkında bilgilendirme yaptı. Antrenörler ile Bakanlık arasındaki iletişimi hızlandırmak ve engelleri hızlıca aşmak için imkanlar dâhilinde her türlü kolaylığı sağlayacaklarını dile getirdi. Antrenörlerin sorunlarını ve isteklerini de dinleyen BAŞKÖYLÜ ANALİG Müsabakaları öncesinde yapılması gerekenleri de anlattıktan sonra toplantıyı bitirdiler.

    Sporun tabana yayılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, yetenek taraması ve spora yönlendirme projesinin desteklenmesi vb. amaçlarla her yıl Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) düzenlenmektedir.

   Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından belirlenen spor dallarında, il müdürlüklerince oluşturulan il karmaları seçim komiteleri marifeti ile belirlenen sporcuların, statüye uygun olarak bölgesel ve ulusal spor faaliyetlerinin planlanmasını ve düzenlenmesini kapsar. Bu kapsam doğrultusunda da bu yıl da çalışmalarını arttırarak, Sağlıklı ve başarılı sporcu yetiştirmek olan ana amaçlarının yanında, Artvin adına alınacak dereceleri arttırıp, Milli Sporcu sayısını yükseltmeyi de amaç edindikleri için toplantılar yapılmaktadır. Artvin de en çok Lisanslı sporcu sayısı, Merkez ilçe ve Hopa ilçesi başı çekmektedir.   

Yarışma Branşları;
Takım Sporları (Badminton, Basketbol, Beyzbol, Bocce, Buz Hokeyi, Hentbol, Hokey, Rafting, Ragbi, Softbol, Sutopu, Tenis, Voleybol)

Ferdi Sporlar (Atletizm, Buz Pateni, Cimnastik, Güreş, Judo, Karate, Kayak, Masa Tenisi, Modern Pentatlon, Oryantiring, Taekwondo, Tekerlekli Koşu, Yüzme)
 
Haber : Yudum YURTSEVER
Fotoğraflar: Emre YILMAZTÜRK


384 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın