• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Halk eğitimi merkezleri ülkemizdeki her yaş, eğitim, gelir, sosyal statü ve kültür düzeyindeki vatandaşlara, onların ilgi, istek, yetenek ve beklentilerine yönelik mesleki, sosyal, toplumsal, ekonomik, sportif ve kültürel alanlarda ücretsiz kurslar

                
 
    Halk Eğitimi Merkezleri ülkemizdeki her yaş, eğitim, gelir, sosyal statü ve kültür düzeyindeki vatandaşlara,  onların ilgi, istek, yetenek ve beklentilerine yönelik mesleki, sosyal, toplumsal, ekonomik, sportif ve kültürel alanlarda ücretsiz kurslar düzenleyen yaygın eğitim kurumlarıdır. Hopa’da da uzun yıllardır faaliyetlerde bulunan Hopa Halk Eğitimi Merkezi Birçok kurs açarak eğitim vermeye devam etmektedir. Bu amaçla Daha önce Hopa Yavuz Selim Ortaokulunda sekiz yıl okul müdürlüğün de görev yapan Osman GÜRSEL Hopa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atandı.

   Atamasının ardından hemen faaliyetlere başlayan Müdür Osman  GÜRSEL, Yeni sezonda Usta öğretici olma koşullarına sahip Usta öğreticiler ile 14.09.2023 Perşembe günü, toplantı Yaptı. Toplantıda; Yeni eğitim öğretim yılı başlarken, yıl içerisinde yapılacak olan faaliyetlerin planlaması, Yeni sezonda açılabilecek kurslarda dikkat edilecek hususlar ve kurumu daha ileriye götürmek için alınacak Yöntemler ve önlemler konusuna dikkat çekildi. Yeni öğretim yılının verimli olması için, idare ve çalışanlar olarak ortak bir amaç doğrultusunda ellerinden gelenin daha iyisini yapmak için çaba göstermelerinin gerekliliği anlatıldı.

   Ayrıca Kamunun haklarını korumaya, devletin mallarını amacı doğrultusunda kullanılmaya, gözetmeye ve kurumun amaçlarının gerçekleştirme kararlılığından bahsedildi.  Kursiyerlerin haklarını korumaya yönelik tüm tedbirleri alacakları konusunda da bilgilendirme yapıldı. Usta Öğreticiden, Öğretmene tüm çalışanlara adil davranılacağı konusunda açıklamalar yapıldı.

   Yeni Müdür Osman GÜRSEL; “ Halhazırdaki Yönetici personeller ile daha önceden de beraber çalıştık. Bu yüzden çok fazla zaman kaybetmeden, Kurumumuzun faaliyetlerine hızlıca başladık. İlk olarak Halk eğitim Binasının iyileştirilmesi için fizibilite çalışması yapıyoruz.  Kaliteli, modern ve sağlıklı ortama sahip yeni derslikler ilave etmenin yollarını arıyoruz. Nitelikli kursların açılarak, daha sistematik bir şekilde Hopa halkına hizmet vermeye çalışacağız. Yeni Döneme Usta Öğreticilerimiz, Öğretmenlerimiz ve tüm Halk Eğitim personelimiz ile hazırız. Nitelikli Yeni Kurslarımız olacak. İsteyen her vatandaş bu kurslarımıza katılabilir. Halkımızı kayıt yaptırmaya Halk Eğitim Merkezine bekliyoruz. “ dedi

Haber : Yudum YURTSEVER 
Fotoğraflar : © Yale154 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın