• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

10 Ekim 2023 Tarihinde, Hopa Kaymakamlığı ve Hopa Gençlik Spor Müdürlüğü’nün Cumhuriyetimizin 100. Yılı münasebeti ile Ortaklaşa düzenlediği Voleybol Turnuvası Grup Elemeleri bitti. Hakemlerin, Spor yöneticilerin, Antrenörlerin ve Gençlik Spor person

  
10 Ekim 2023 Tarihinde, Hopa Kaymakamlığı ve Hopa Gençlik Spor Müdürlüğü’nün Cumhuriyetimizin 100. Yılı münasebeti ile Ortaklaşa düzenlediği Voleybol Turnuvası Grup Elemeleri bitti. Hakemlerin, Spor yöneticilerin, Antrenörlerin ve Gençlik Spor personelinin de gönüllü olarak katılım sağladığı bu turnuvanın tüm gelirleri, SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak.
   Turnuva 10 Ekim Pazartesi Akşamı  Hopa Kaymakamı Abdullah ARSLANTÜRK’ün destekleriyle başlanmıştı. Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda açılış Maçına, Hopa Belediye Başkanı Taner EKMEKÇİ, Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Zafer YAZICI ‘ da katıldı. Hopa Belediye Başkanı Taner EKMEKÇİ Katılan tüm sporculara başarılar diledi.
 
     Hopa, Borçka Arhavi ve Kemalpaşa İlçelerinden gelen takımlardan oluşuyor. Kıyasıya mücadele içinde geçen Turnuva 16 takımdan oluşuyor. 4 gruba ayrılan takımlar, Birbirleri İle yaptıkları maçlar sonrası topladıkları puana göre grup sıralamaları belli ettiler. Her guruptan ilk iki takım çeyrek finale yükseldi. 23 Ekimde Çeyrek final yarışları yapılacak. 25 Ekim Çarşamba günü Yarı Final ve 27 Ekim Cuma Günü de Final Maçı Yapılacaktır.  Bu Maçlara Tüm halkımız davetlidir.

    Voleybol Turnuvası düzenlemede Spor Uzmanları Göker ALTINTAŞ, Cihat YILDIRIM ve Hopa Gençlik ve Spor Müdürlüğü çalışanları vardı. Maçı Hakemleri; Levent YAZICI, Deniz DAĞISTANLI, Fikri BERBER, Ahmet Gökçen BAĞDATLI, Özcan KARA, Evren ALPAYDIN Hep birlikte yönettiler.


Haber: Yudum YURTSEVER

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
252 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın