• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Haziran 2022 yılında yapılan genel kurulda, Artvin Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Ergül İSTANBULLU Seçilmişti. Ergül İSTANBULLU Belediye Başkanlığına adaylığını koyunca Kasım ayı sonunda istifa etmişti. Eski başkanın istifası .

    Artvin Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Seçimi yapıldı.

   Haziran 2022 yılında yapılan genel kurulda,  Artvin Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Ergül İSTANBULLU Seçilmişti. Ergül İSTANBULLU Belediye Başkanlığına adaylığını koyunca Kasım ayı sonunda istifa etmişti.  Eski başkanın istifası üzerine Yönetim Kurulu arasında yapılan oylama sonucu başkanlığa Hopa da Muhasebeci Mali Müşavirlik yapan Suat TOPALOĞLU seçilmiştir.

   2001 yılında Uludağ üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye mezunu Olan TOPALOĞLU 2003 yılında stajyer olarak mesleğe adım atmış, 2008 yılından sonra kendi ofisini açarak halen Muhasebeci mali Müşavir Olarak Hopa Hizmet vermektedir. Bir dönem Belediye Meclis Üyeliği yaptı. Bazı Sivil Toplum Örgütlerinde Yöneticilik de yapmış olan TOPALOĞLU Evli ve İki çocuk babasıdır.

   Yönetim Kurulu arasında yapılan seçimde Artvin Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Suat TOPALOĞLU ile birlikte, Başkan yardımcılığına Özgür USTABAŞ, Sayman Üyeliğe Mehmet ÜLKER, Sekreter Üyeliğe Okan AKTAŞ, yönetim kurulu asil üyeliğe Tekin KAYA seçildiler

Haber: Yudum YURTSEVER

Fotoğraf : Artvin SMMO39 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın