• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Voleybol Spor Kulübü Bölgesel Ligde Erkekler de ve Kadınlarda Hopa’yı Temsil edecek. Ayrıca Altyapı müsabakalarında da Midi Kızlarda ve Yıldız Kızlar kategorilerinde yarışacak.

HOPA DA VOLEYBOL SPORU ESKİ GÜNLERİNE DÖNÜYOR

   Hopa Voleybol Spor Kulübü Bölgesel Ligde Erkekler de ve Kadınlarda Hopa’yı Temsil edecek.   Ayrıca Altyapı müsabakalarında da Midi Kızlarda ve Yıldız Kızlar kategorilerinde yarışacak.

   Türkiye Voleybol Federasyonunun bu dönem organizasyonlarında Hopa VVSK Bölgesel Ligde ve Alt yapı liginde kendini gösterecek.  Gelecek sene de ikinci ligde yer alması beklenen Erkekler ve Kadınlar Voleybol takımlarına destek amaçlı, Hopa Voleybol Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Deniz DAĞISTANLI, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sporcular ziyaretler başladı.

   Hopa da son yıllarda Futbol harici sporlarda birçok başarılara imza atmış olan Özel Spor Kulüpleri pek bilinmese de, Atletizm den Geleneksel Türk Okçuluğuna, Karateden, Masatenisine kadar ulusal ve uluslararası başarı elde edildi. Takım sporlarında da Hentbolda birinci lig yolunda Finale kalması gibi başarılar Hopa için gurur verici. Bu başarının getirdiği sonuçlardan dolayı Badminton, Masatenisi, Geleneksel Türk Okçuluğu gibi Turnuvalar Hopa da düzenlenme başlandı.

   Hopa Voleybol da 2018 de Kurula Hopa Voleybol Spor Kulübü Her yıl sporcular yetiştirerek voleybolun Hopa da sistematik olarak gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyor. Bu yıl da başarılarını daha ileri taşımak için Bölgesel lige ve Altyapı müsabakalarına katılma kararı aldılar.
Hopa Voleybol Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Deniz DAĞISTANLI ’nın Yaptığı Açıklamada;

“ Yıllardır verdiğimiz çalışmaların meyvelerini toplamaya başladık. Hem büyüklerde hem küçüklerde Ulusal platformlarda yer almak için yeni bir mücadeleye girdik. Seneye de 2. Ligde Hopa’nın adını duyurmaya kararlıyız. Bu sene Bölgesel lige Erkekler ve Kadınlar da katılma kararı aldık. Seneye 2. Ligde mücadele etmek için ilk adımı atmış olduk. 

   Altı yıldır altyapılarda yetiştirdiğimiz çocuklardan bazıları Türkiye Voleybol Lisesi Okul takımlarında oynuyor. Voleybol 2.Lig çalışmalarına hız vermek için, ziyaretlerde bulunduk. Hopa Kaymakamlığı, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası, Hopa Esnaf ve Kefaret Odası, Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Şön Yapı İnşaat - Prof Motors (Yavuz Şiviloğlu - Serdar Özbayraktar), Hare Group (Hakan Arslan), Papila Otel (Tuncay Papila), Dişka-Pat Pelet ve Ayyıldız Orman Ürünleri (Fatih TERBIYIK) ziyaret ettik. Faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik ve desteklerini istedik.

   İş adamlarına ve Esnafımıza ziyaretlerimiz devam edecektir.  Tüm Voleybol severlerimizden de Desteklerimizi bekliyoruz. “
 
   Hopa Voleybol Spor Kulübü 1-2-3 Mart 2024 Artvin de Düzenlenecek olan Gurup Müsabakalarına katılacaktır. Ayrıca Mart ve Nisan Ayı içerisinde Voleybol Federasyonu Altyapı Türkiye Şampiyonasına katılacaktır.

   Hopa Voleybol Takımı Antrenörleri Deniz DAĞISTANLI, Fikri BERBER, Ceyhun YILMAZ ve Levent YAZICI Aktif olarak Takımların Antrenörlüklerini yapacaklar.  Hopa Voleybol Spor Kulübü Altyapı faaliyetlerinin olumlu sonuçları, Hopa ve çevre okul takımlarında oynayan sporcularının gerek il, gerekse de bölge şampiyonalarındaki başarılarından anlaşılmaktadır. Hopa Voleybol Spor Kulübü olarak Hopa da ki birçok Turnuvalara her türlü desteği yapmaya devam ediyor.   Hopa Voleybol Spor Kulübünü Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Haber: Yudum YURTSEVER

 22 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın