• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Gençlik Spor Bakanlığının Etkinlikleri Kapsamında Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu "Evinin Sultanları" Voleybol Turnuvası sona erdi. Lig puanlama usulüne göre yapılan Turnuvanın son maçını da Namağlup olan iki takım arası

HOPA'DA FİLENİN SULTANLARI BELLİ OLDU

   Hopa Gençlik Spor Bakanlığının Etkinlikleri Kapsamında Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün Düzenlemiş Olduğu "Evinin Sultanları" Voleybol Turnuvası sona erdi. Lig puanlama usulüne göre yapılan Turnuvanın son maçını da Namağlup olan iki takım arasında geçti. Final Niteliğinde olan maçı Turnuva boyunca hiç set vermeyen Hopa Halk Eğitimi Merkezi Kadın Voleybol Takımı son maçı da Set kaybetmeden aldı. Turnuvayı ikinci olarak bitiren Hopa Gençlik Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı oldu. Turnuvanın Baş Hakemliğini Levent YAZICI, File Hakemi Hülya ONUR, Çizgi Hakemleri Ceren TUZCU, Gamze SARI, Masa Hakemliğini de Berat TOPALOĞLU Yaptı.

    Turnuvaya katılan Takımlardan ilk iki dereceyi alan Sporcular aynı zamanda Hopa Halk Eğitimi Merkezinin, Voleybol Antrenörü Levent YAZICI Eğitmenliğinde, açılmış "Voleybol Eğitimi Kursu" Öğrencilerinden oluştuğu dile getirildi. Haftada üç gün aldıkları Voleybol Kursundan dolayı formda oldukları gözden kaçmadı.

   Borçka ve Artvin Merkez ilçeleri ardından Hopa da "Evinin Sultanları "Turnuvasını bitirdi. Haziran Ayında Artvin Genelinde Yapılması planlanan "Kadınlar Voleybol Artvin Ligi" Turnuvasında yarışma hakkı da kazanılmış oldu. Belki de Artvin de İlk kez olacak bir turnuva seyretmiş olacağız.

     Çok zevkli bir müsabakayı Hopa Kaymakamı Abdullah ARSLANTÜRK, Hopa Halk Eğitimi Müdürü Osman GÜRSEL, Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Zafer YAZICI, Kemalpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Teoman İlker TURAMAN, Sivil Toplum Örgüt Yetkilileri ve Voleybol Severler katıldı.

  Maç Sonunda Hopa Kaymakamı Abdullah ARSLANTÜRK Sporculara Turnuvada emeği geçenler ve Seyirciler katımlarından dolayı teşekkür ederek, Gelecek olan bayramlarını şimdiden kutladı. Takımlara Kupa ve Madalyalarını taktim ederek hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Haber : Yudum YURTSEVER
Fotoğraflar: Volkan ÖZEN & Emre YILMAZTÜRK

32 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın