• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Hopa Belediyesi ve 1 Mayıs Tertip Komitesi tarafından Suavi konseri düzenlendi. Hopa Kazım Koyuncu Sanat Sahnesi’nde gerçekleşen etkinlikte, Suavi konseri öncesi Borçka Belediyesi Kadın Korosu sahne aldı. Bo

HOPA’DA SUAVİ RÜZGARI

   1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Hopa Belediyesi ve 1 Mayıs Tertip Komitesi tarafından Suavi konseri düzenlendi. Hopa Kazım Koyuncu Sanat Sahnesi’nde gerçekleşen etkinlikte, Suavi konseri öncesi Borçka Belediyesi Kadın Korosu sahne aldı. Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan da kadın korosuna bağlamasıyla eşlik etti.

SUAVİ RÜZGARI

   Borçka Belediyesi Kadın Korosu sonrasında ise Suavi sahneye çıktı. Suavi şarkılarıyla bütün katılımcılara unutulmaz anlar yaşatırken, herkesin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Suavi’nin şarkılarına yüzlerce insan birlikte eşlik etti. Usta sanatçı, konseri sırasında Hopalı sanatçı Kazım Koyuncu’yu ve birçok aydın insanı anarak şarkılarını onlara armağan etti.

HOPALI EMEKÇİ KADINLAR ADINA ÖRGÜ BEBEĞİ

   Hopa Belediyesi adına Suavi’ye Hopa örgü bebeği hediye edildi. Usta öğretici Derya Temel kendi elleriyle hazırladığı ve usta sanatçı Suavi’nin modellediği hediyeyi Hopa Belediyesi adına sanatçıya taktim etti. Usta öğretici Derya Temel, “Bu el emeği göz nuru bebeği bütün Hopalı emekçi kadınlar adına hediye etmek istiyorum” dedi.

“GEL DE FAHRİ HEMŞEHRİ OLMA”

   Suavi ise “Hayatımda aldığım en güzel hediyelerden birini alıyorum Hopa’da. Gel de şimdi fahri üye olma. Hopalı emekçi kadınlar adına, çok teşekkür ediyorum. Elinde mikrofon bile var, gerçekten çok güzel, çok mutlu oldum” ifadelerini kullandı. Hopa Belediye Başkanı Utku Cihan ise sahneye çıkarak usta sanatçı Suavi’ye teşekkürlerini iletti.

“TÜM HOPA HALKINA TEŞEKKÜRLER”

   Hopa Belediyesi tarafından etkinlik sonrası yayınlanan teşekkür mesajında; “1 Mayıs tertip komitesiyle birlikte düzenlediğimiz Emek ve Dayanışma Günü konserimize katılan Borçka Belediyesi Kadın Korosu’na, bağlamasıyla sesimize ses katan Borçka Belediye Başkanımız Ercan Orhan’a, bizlere unutulmaz anlar yaşatan Suavi’ye ve tüm Hopa halkına çok teşekkürler” ifadelerine yer verildi.

Haber & Fotoğraflar : Hopa Belediyesi Basın Birimi 

22 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın