• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Kaymakamlığının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Hopa Gençlik Merkezi İlçe Müdürlüğünün ile beraber düzenlemiş olduğu 2024 19 Mayıs Voleybol Turnuvası Düzenlendi.

  Hopa Kaymakamlığının 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Hopa Gençlik Merkezi İlçe Müdürlüğünün ile beraber Hopa Kapalı Spor Salonunda düzenlemiş olduğu 2024 19 Mayıs Voleybol Turnuvası Düzenlendi.
 
  Kıyasıya Mücadele edilen turnuvada ilginç bir takım ikinci oldu. Erkeklerin çoğunlukta oynandığı turnuvada Hopa Halk Eğitimi Merkezi kadın Voleybol Takımı Damgasını vurdu. Geçen seneki turnuvada da üçüncülüğü kazanmışlardı. Ayrıca 2024 8 Mart Kadınlar Günü turnuvasını Set vermeden kazanan Hopa Halk Eğitimi Merkezi Kadın Voleybol takımı erkeklerle oynadığı maçların final maçı haricindeki tüm müsabakaları kazandı. Çeyrek finalde iki erkek oyuncu takviye alarak, finale yükselen Hopa Halk Eğitimi Merkezi Kadın Voleybol takımı Finalde Motkialap Spor’a 3-1 maçı kaybedince Turnuvanın 2.si oldu.

  9 Tanesi erkek oyuncuların 3 tanesi de kadın oyuncuların çoğunlukta olduğu, toplamda 12 takım Turnuvaya katıldı. Gurup maçlarında Her ki bayan takımı da Çeyrek finale yükseldi. Hopa Halk Eğitim Merkezi Voleybol Takımı Gurup lideri olarak Çeyrek Finale çıkarken İkici bayan takımı Hopa Vakıfbank Spor da gurup 2.si olarak çeyrek finalde yarıştı.

  Hopa Halk eğitimi Merkezi Voleybol Takımı Sahil Güvenlik Takımını 3 -1 Yenerek Yarı finale Çıktı. Yarı Finalde Kyk Gençler Birliği Sporu da 3-1 Yenerek Finale Çıktı. Finalde ise Motkialap Spora 3-1 Mağlup oldu. Motkialap Spor Turnuvanın Şampiyonu olurken ikinciliği de Her maçında en az 4 Bayan ile oynayan Halk Eğitimi Merkezi Voleybol takımı aldı. Kupaları Hopa Kaymakamı Abdullah ARSLANTÜRK Verdi.

  Ödül Töreninde konuşma yapan Hopa Kaymakamı Abdullah ARSLANTÜRK;
“Hopa da yaptığımız turnuvalarda sporun ve kardeşliğin önde geldiği bir turnuva daha sonlandı. Bu turnuvaya biz de kaymakamlık olarak katıldık. Maalesef elendik. Fakat çok güzel bir turnuva izledik. Özellikle Kadın voleybolcularımızın katılımı daha da önemli oldu. Turnuvaya katılarak verdikleri destekten dolayı tebrik derim. Tüm Sporcularımıza, Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüze, Turnuvanın oluşumunda emeği geçen Hakemlerimize, Gençlik Spor çalışanlarına ve Seyircilere Teşekkür etti.”
 
  Turnuvanın en ilginç yanı da Müsabakaların Çay dönemine rastlaması oldu. Kadın Voleybolcuların çoğu maç günü çay toplamak zorunda kalmışlardı. Topladıkları çayı “Çay Alım” yerlerine taşıdılar. Çayları sattıktan sonra akşam da maça gelerek turnuvada ter döktüler.

  Doğu Karadeniz’in ve Kafkasların Demir Leydiler ’i olarak anılan Hopa Halk Eğitimi Merkezi Kadın Voleybol Takımı, Hopa Halk eğitim Merkezinin Voleybol Antrenörü Levent YAZICI Eğitmenliğinde açılmış olan Voleybol Eğitimi kursuna katılıyorlar. Hopa ve çevre ilçelerde ki hemen her turnuvalara katılıyorlar.87 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın