• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Arhavi’li 15 yaşındaki genç yeteneği Alper Özdemir Galatasaray Voleybol Takımına Çağrıldı.

   Arhavi’li 15 yaşındaki genç Alper Özdemir geleceğin yıldızları arasında yer almak için İstanbul’a gitti. Arhavi Endüstri Meslek Lisesi 2 sınıfı öğrencisi olan Alper Özdemir Galatasaray Voleybol takımına çağrıldı. Liseler arası Voleybol karşılaşmaları öncesi antrenmanlarda ve maç sıralarında gösterdiği üstün performansı ile hep dikkatleri üzerinde toplayan isim olmuştu.

   1.95 boyundaki genç yeteneği karşılaşmalar sırasında seyreden eski Milli voleybolculardan İbrahim Dağıstanlı Alper Özdemir’deki yeteneği farklı açıdan keşfeden isim oldu. Özdemir’in Voleybol sporunda geleceğinin parlak olduğunu ve bu yeteneklerinin daha bilinçli bir ortamda sergileyerek geliştirmesini düşündüğü için genç yeteneği Galatasaray Kulübünden tanıdığı yakın arkadaşlarına önerdiğini, arkadaşlarının da genç yeteneği hemen İstanbul’a göndermesini istediklerini ifade ederek “ Alperle bir durum değerlendirmesi yaptık. Ailesi ile görüştük. Alper’in Galatasaray Voleybol takımında profesyonel hocalar tarafından yeteneklerini daha üst düzeyde geliştirebileceği kanaatine varıldı ve Alper’i İstanbul’a Galatasaray Kulübüne gönderdik.

   Alper bizim gururumuz olacak” diye konuştu. İbrahim Dağıstanlı Alper Özdemir’i babası Osman Özdemir ile birlikte İstanbul’a Arhavi terminalinden uğurlarken de “Niye Voleybol da Artvin’li bir yıldız olmasın ben ümitliyim” demekten geri kalmadı. Baba Osman Özdemir’de İbrahim Dağıstanlıya çok teşekkür ederek “Bize hayatımızda belki yeni bir sayfa açma imkânı tanıdı. Çocuğum ve Alper gibi daha ne gencecik yetenekler var ama böyle ellerinden tutan olmayınca günlük yaşam içinde eriyip gidiyorlar.

   İnşallah oğlumun kaderi açık olur. Oğlumun eğitim gördüğü Arhavi Endüstri Meslek Lisesi yöneticilerine ve Beden Eğitim Öğretmenlerine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Oğlum eğitimine İstanbul’da devam edecek. Ümit ediyorum ki gelecekte gençler ve yıldızlarda Nilli forma giyerek ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Haber : Necmettin Numanoğlu3185 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın