• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

13 HOPA KÜLTÜR, SANAT VE DENİZ FESTİVALİ HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

3 Hopa Kültür,Sanat ve Deniz Festivali Komitesi Toplandı, Toplantıya katılan devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte  Hopa Belediyesi Başkanlığınca yapılan plan ve programda çerçevesinde görev dağılımı yapıldı.

4 Temmuz 2012 tarihinde Karadenizin en büyük Çocuk Parkının açılışı ile birlikte 13. Hopa Kültür,Sanat ve Deniz festivali açılacak,Bir çok yarışma gösterinin ardından hergün ayrı bir etkinlikle devam edecek, etkinlikler içerisinde bu yıl çocuklara yönelik bir gece de düzenlenmeyi planlayan Hopa Belediyesi, Yöremizde yetişen, Müzik ile uğraşan yetenekli çocukların sahne almaları için kolları sıvadı.

Fotoğraf Sergileri, Resim sergileri, Satranç Turnuvası,Tavla Turnuvası,Jeep safari, Trap atışları, Yöresel yemek yarışları ve Plaj Voleybolu ile bu yılda rekor kırmayı hedefliyor,Özelliklle geçen yıl düzenlenen Plaj Voleybolu Maçlarında Hopamızın sicak ilgisinden ve Seyirci Miktarının Yüksek olmasından çok etkilenen voleybol camiası, bu yıl ki organizasyondan çok şey beklediklerini, Hopada ki Plaj Voleybolunun Türkiye genelinde en çok sevilen yerlerin ilk sıralarına yükseldiğini ,bunun da devamlı olmasını dilediler.

      Komite sözcüsünün yaptığı açıklamada da Birçok yerel ve Ulusal Sanatçılarla da görüşülmekte olduğunu,Yakında açıklanacağını söyledi.Görüşülen birkaç ismin Alfabetik sırayla "Bayar ŞAHİN, Bizim YAŞAR , Karmate ,Onur AKIN" düşünüldüğü açıklamasıda yapıldı.

 

Haber: © Yale

Fotoğraflar 2744 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın