• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Denizin Asi Çocuğu Kazım Koyuncu 7'ncı Ölüm Yıldönümünde Tüm Türkiye'de Anılıyor


Karadenizin asi çocuğu Kazım Koyuncu tüm Türkiye'de ölümünün 7. yılında anılacak. Kazım Koyuncu için ilk anma kendi doğup büyüdüğü memleketi Hopa'da yapılacak. Kazım Koyuncu Hopa anması da ailesinin de katılımı ile Yeşilköy'de anıt mezarı başında ölüm saati olan 12.58'de anılacak.

Kazım Koyuncu için bir diğer anmada Ankara'da yapılacak. Mülkiyeliler Birliği-Halkevleri-Artvin Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Denizin Çocukları-Belgesel Fotoğrafçılar Atölyesi-Derelerin Kardeşliği Platformu-Karadeniz İsyandadır Platformu-Nükleer karşıtı Platformu Ankara Bileşenleri ve Laz Kültür ve Dayanışma Deneği'nin ortaklaşa düzenleyecekleri anmada bir de basın açıklaması okunacak. 

25 Haziran Cumartesi günü Saat 18.00'da Yüksel Caddesinde yapılacak olan Kazım Koyuncu anmasına Ahmet Telli, Mehmet Özer, Temel Demirer, Ahu Sağlam, Grup Cefuka, Grup Günyüzü, Grup Kibele, Grup Sislirüya, Duygu Cinemre, Tanju Topal ve Yusuf Aydın katılarak destek verecekler. Etkinlikte Artvin Halk oyunları ekibi folklor gösterisi sunacak ve ardından Tulum ve Akordion eşliğinde Horon oynanacak.1225 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın