• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

AK PARTİ HOPA İLÇE TEŞKİLATI BÜROKRASİYE İFTAR YEMEĞİ VERDİ.

AK Parti Hopa ilçe teşkilatı bürokrasiye iftar yemeği verdi. Hopa Öğretmenevi’nde verilen iftar yemeğine katılım beklenilenilin üzerindeydi.

        Hopa kaymakamı Abdullah Akdaş başka bir yerde programı olduğu için iftar yemeğine katılamazken ilçe garnizon komutanı Jand. YZB. İsak Akbulut, İlçe emniyet müdürü Ergin Duru, Hopa müftüsü Vaittin Kaim, İlçe milli eğitim müdürü Murat Ergene, Hopa özel idare müdürü Selahattin Yalduz, Şube müdürleri, Daire müdürleri, AK Parti Hopa ilçe ve Kemalpaşa Belde yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları katıldı. Yerel basının de katılım gösterdiği iftar yemeğinde Hopa İlçe Müftüsü Vaittin Kaim dua etti.

      Hopa AK Parti ilçe başkanı İlyas Güven iftar yemeği sonrası yaptığı kısa açıklamasında “İslam dinin kutsal ayı olan Ramazanın ayında partimiz ilçe teşkilatı olarak bürokrasi nezdinde iftar yemeğinde bir araya gelmek istedik. Daha büyük kitlelerle de iftar yemeği vermek isterdik ancak bu mekânın kapasitenin az oluşundan ötürü sadece bürokrasi kesimine iftar yemeğini verdik. İleriki günlerde daha geniş bir yerde herkesime büyük bir iftar yemeğini vereceğiz. Partimiz herkese kucak açmıştır. Tüm halkımızla beraber iftar sonrasında bir araya gelerek sıcak ortamı yaşayacağız. Bu akşam iftar yemeğimize katılan bütün konuklara teşekkür ediyorum. Allah niyetlerini kabul etsin, “dedi.    

Haber : Hayati AKBAŞ

Haberin Fotoğrafları 3012 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın