• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP
Hopanın Penceresi

YAZICILARBİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis. Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Site Haritası
Hava Durumu

Hopa Öğretmenevinde yapılan Bayramlaşma ardından Protokol jandarma ve Emniyet müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Hopa’da geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni bu yıl da bozulmadı. Her Bayram olduğu gibi protokol ile vatandaşların bayramlaşması, bu bayram da Hopa Öğretme Evinde yapıldı

Bayramlaşma törenine Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş, Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, Kemalpaşa Belde Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu, Garnizon Komutanı Jan. Yzb. Isak Akbulut, 1. Hudut Bölük Komutanı P.Üstğ. Özkan Oymak, İlçe Emniyet Müdürü Ergin Duru, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş "Bayramın memleketimize, ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk ve özellikle huzur getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu, birlik ve kardeşliğin pekişmesine dostluk ve kardeşlik duygularının gelişmesine dini bayramlarımızdan Ramazan Bayramına huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın huzuru içerisindeyiz.

Tüm Hopalı hemşerilerimizin ve Müslüman âleminin Ramazan Bayramını tebrik ederim, Bayramın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, esenlik ve mutluluk getirmesini, Myanmar’ da ki Müslüman kardeşlerimizin uğradığı zulmünün son bulmasını diliyoruz." dedi

Öğretmen evindeki Bayramlaşmanın ardından Kaymakam Akdaş ve protokol İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçerek bayramda görevlerinin başında bulunan asker ve polis memurlarının bayramını kutlayarak görevlerinde başarılar dileyerek teşekkür etti. 

Haber: Hayati AKBAŞ

Fotoğraf: Mehmet GÜVEN      1807 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın